Експерти прогнозують, що коли на ринку з'являться ETF на базі альткоїнів, це значно збільшить їхню популярність і вплив на криптовалютний ринок.

  • 19.04.2024 09:16
  • 4 хвилини читання
Експерти прогнозують, що коли на ринку з'являться ETF на базі альткоїнів, це значно збільшить їхню популярність і вплив на криптовалютний ринок.

Глобальний керівник Grayscale з ETF впевнений, що регуляторам нарешті доведеться схвалити біржові фонди на основі інших криптовалют, окрім Bitcoin та Ethereum.

За Девідом ЛаВалле, ці ETF можуть бути схвалені протягом найближчих двох-трьох років.

"Шлях до ETF на цифрові активи пролягає через регульований ринок ф'ючерсів. Ринок цифрових активів в цілому продовжує розширюватися і розвиватися. Ми вже довели, що можемо створювати біткоїн-ETF і маємо дійсно плідні обговорення щодо Ethereum-ETF", – сказав він.

Фонд GBTC компанії Grayscale, який раніше був перетворений на біткоїн-ETF, почав свою торгівлю в січні. Незважаючи на те, що відбулися втрати в мільярди доларів, він все ще залишається найбільшим на ринку. Хоча багато хто у галузі очікує, що заявки на створення Ethereum-ETF будуть відхилені, все більше припіднявся консенсус щодо того, що Комісія з цінних паперів і бірж США урешті-решт схвалить інвестиційні інструменти, що базуються на Ethereum.

Цікава тема: Роберт Кійосакі пояснив, чому він ніколи не купить біткоїн-ETF.

Епоха ексченд-трейд фондів (ETF) в криптовалютній сфері

Незалежно від того, чи отримаємо ми схвалення в травні або пізніше, ми продемонстрували, що запуск ЕТФ знижує вартість і покращує захист інвесторів, які хочуть отримати доступ до цього класу активів; тому я вважаю, що ЕТФ на Ethereum – це питання коли, а не якщо», – сказав Метт Хоуган, головний інвестиційний директор Bitwise Asset Management.

Компанія Bitwise випустила біткоїн-ETF і подала заявку на створення Ethereum-ETF.

Керівник відділу інвестиційної стратегії компанії ProShares Симеон Хайман погодився з думкою ЛаВалле, що ринок з часом розшириться, включаючи інші криптовалюти.

"Я не можу уявити, щоб не з'явилося ще кілька валют, які будуть настільки впливовими і розповсюдженими, щоб ми всі могли користуватися ними. Це повинно статися", - відзначив він.

Так само, як Grayscale та Bitwise, ProShares також керує біткоїн-ETF.

Хоуган також зауважив, що в майбутньому він вірить у схвалення і запуск нових ETF, які базуються на різних цифрових активах.

"Ми стали учасниками ери ETF для криптовалют", - зазначив він.

Зараз все більше інвесторів розглядають можливість вкладення невеликої частини свого капіталу в цифрові активи, а ETF надають більш безпечний і простіший спосіб зробити це.

Нагадаємо, що у понеділок, 15 квітня, в Гонконзі були ухвалені перші спотові біржові фонди (ETF) на Bitcoin і Ethereum. Ринок позитивно відреагував на цю новину, але загострення конфлікту між Іраном та Ізраїлем мало досить потужний негативний вплив, і провідні монети втратили в ціні. Що чекати далі? Як це вплине на ціни на Bitcoin та альткоїни, пов’язані з ним, і чи вплине рішення SFC на молоді перспективні токени, такі як $99BTC?

Познайомтеся з іншими популярними матеріалами:

День Додж наближається - які криптовалюти можуть зрости 20 квітня.

Галузеві криптопортфелі: як збільшити прибуток на спеціалізованих ринках.

Які галузі криптовалют приносять найбільший прибуток інвесторам?

За інформацією з The Block.