Експерти виявили всі криптовалютні гаманці компаній Tesla і SpaceX: яка кількість біткоїнів у них сьогодні.

  • 08.03.2024 11:30
  • 3 хвилини читання
Експерти виявили всі криптовалютні гаманці компаній Tesla і SpaceX: яка кількість біткоїнів у них сьогодні.

Тепер криптовалютні операції компаній Tesla і SpaceX, заснованих відомим мільярдером Ілоном Маском, доступні для широкого кола користувачів.

Вчені з компанії Arkham Intelligence виявили криптовалютні гаманці, що належать компаніям SpaceX і Tesla. Вони надали докладну інформацію про історію транзакцій біткоїну обох компаній аж до початку 2021 року.

СПОВІЩЕННЯ: TESLA & SPACEX ТЕПЕР НА АРКХЕМІ Аркхем виявив зберігання BTC у Tesla та SpaceX. Ми перші публічно ідентифікуємо ці збереження на ланцюжку. Ми вважаємо, що Tesla наразі утримує 11,51 тис. BTC ($780 млн) у 68 адресах, а SpaceX утримує 8,29 тис. BTC ($560 млн)...

Скільки біткоїнів у компаніях Tesla і SpaceX?

На даний момент Tesla має лише біткоїни на своїх криптовалютних гаманцях як єдиний актив. Загальна кількість монет становить 11 509 BTC, що дорівнює $773,2 млн. Аналітики відзначають, що компанія має 68 гаманців для біткоїнів. За період з червня 2022 року по березень 2023 року Tesla понесла негативний збиток від Біткоїну, який не був зафіксований.

Позитивні фінансові результати щодо основної криптовалюти були зафіксовані лише наприкінці вересня 2023 року, а незафіксований прибуток у Біткоїні зараз становить $479 млн. Перший раз Tesla закупила біткоїни на суму $1,5 млрд у лютому 2021 року. Крім того, компанія оголосила про намір приймати криптовалюту як оплату за свої електромобілі.

Проте ця ідея існувала недовго - менше, ніж за два місяці, Ілон Маск оголосив про відміну платіжної опції, посилаючись на негативний вплив криптовалюти на навколишнє середовище.

Сьогодні в балансі SpaceX зафіксовано наявність 8290 BTC, розподілених за 28 адресами, що у грошовому виразі становить $554 млн. За даними, отриманими від Decrypt, минулого року SpaceX була змушена продати біткоїни на сотні мільйонів доларів, проте деякі операції призвели до збитків для компанії.

Цікаво, що рішення про покупку BTC для SpaceX було ухвалено під впливом Майкла Сейлора, виконавчого директора MicroStrategy. Саме він переконав Ілона Маска збільшити фінансові інвестиції в криптовалюту. Докладніше про те, які великі компанії вкладають у Біткоїн, ми писали раніше.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Кеті Вуд стверджує, що в умовах банківської кризи в США біткоїн замінить золото.
  • Аналітик PlanB стверджує, що курс Біткоїна ніколи більше не опуститься нижче вказаної позначки.
  • Як функціонують цикли на криптовалютному ринку: передбачення закономірностей