Експерти вважають Bitdeer найбільш перспективним майнером.

  • 15.03.2024 09:45
  • 3 хвилини читання
Експерти вважають Bitdeer найбільш перспективним майнером.

Компанія Bitdeer має одні з найнижчих загальних витрат на добування біткоїнів, що робить її однією з найбільш конкурентоздатних після халвінгу. Таку інформацію надала компанія Benchmark, повідомляє Cointelegraph.

Bitdeer розташований в Сінгапурі, де вартість електроенергії складає всього $0,04 за кВт/год. Крім того, компанія розширила свою діяльність у сферу штучного інтелекту.

"Для нас акції BTDR є привабливими через значну різницю між їх дисконтною оцінкою та потенційними перспективами зростання компанії", - висловив свою думку аналітик Марк Палмер.

Компанія Bitdeer це платформа, яка надає можливість шахтингу криптовалют за допомогою облачних обчислень. Вони пропонують широкий вибір послуг для майнерів, включаючи оренду обладнання, віддалене управління майнінгом і багато іншого. Bitdeer відомий своєю надійністю, швидкістю та високоякісним обслуговуванням клієнтів.

Bitdeer - це компанія, яку заснував Джихан Ву, що спеціалізується на майнінгу біткоїнів. Ця компанія є виокремленою з китайської материнської компанії Bitmain, яка є одним з найбільших виробників обладнання для майнінгу біткоїнів у світі.

Центри обробки даних Bitdeer розташовані у різних куточках світу. Компанія пропонує можливість орендувати потужності для майнінгу.

14 квітня компанія стала публічною на біржі Nasdaq після того, як об'єдналася з SPAC-компанією Blue Safari Group.

Про готовність роз`яснити значення харвестингу

Експерти фінансової компанії Cantor Fitzgerald впевнені, що у Bitdeer є найкращі шанси вижити під час халвінгу. Проте вони попереджають, що 11 найбільших публічних біткоїн-майнерів можуть стати неприбутковими у цей період.

Зміна, яка запланована на квітень, означає, що винагорода майнерів за видобуток блоків буде зменшена вдвічі. Багато експертів ринку вважають, що таке зменшення може позитивно вплинути на ціну біткоїна у майбутньому, але це також може зашкодити майнерам з високими витратами на операції. Ситуація може погіршитися, якщо ціна біткоїна не досягне рівня, що дозволить витрати покрити.