Експерти зробили прогноз щодо зниження курсу Біткоїна - коли це станеться та на який обсяг.

  • 13.03.2024 14:16
  • 5 хвилин читання
Експерти зробили прогноз щодо зниження курсу Біткоїна - коли це станеться та на який обсяг.

У вівторок на криптовалютному ринку відбувся несподіваний сплеск волатильності: Біткоїн вперше в історії перевищив позначку у $73 тисячі, а потім раптово знизився майже на 6% із цього рівня, але потім знову підскочив. Деякі аналітики прогнозують, що вже у найближчі дні провідна монета знову зменшить свою вартість.

Так, збільшена волатильність цін на Біткоін призвела до ліквідації позицій на понад $349 мільйонів (на деривативах з кредитним плечем у всіх криптовалютах, переважно лонгів, які робили ставку на зростання цін). Це був найбільший втратний рух з моменту корекції 5 березня.

У вівторок компанія Matrixport, яка спеціалізується на послугах з інвестування в криптовалюту, в своєму огляді ринку вказала, що ралі Біткоїна почало показувати ознаки втрати імпульсу.

У звіті вказується на різницю між високими цінами на BTC та зменшенням індексу відносної сили (RSI), який є широко використовуваним індикатором імпульсу, що базується на швидкості та розмірі зміни цін на актив.

Аналітики компанії Matrixport продовжують дотримуватися "бичачого" прогнозу щодо Біткоїна з кінця січня, але після аналізу ризиків і винагород припускають, що ринок може перейти в період консолідації. Незважаючи на те, що бичий ринок все ще активний, розбіжність між RSI та високими цінами на Bitcoin може свідчити про необхідність корекції перед подальшим зростанням.

З відомостями від представників Matrixport погодився і досвідчений аналітик Міхаель ван де Поппе. Експерт виділив три потенційні сценарії для середньострокового майбутнього BTC. Один з них передбачає фазу корекції, під час якої топ-монета може впасти до $52 тис. або навіть $45 тис.

Компанія Coinbase також повідомила, що зростання крипторинку обмежується макроекономічними і технічними факторами. У своєму звіті компанія зазначила, що зниження резервів готівки у керуючих фондах, а також перебалансування портфелів наприкінці кварталу можуть призвести до обмеження ліквідності на ринку. Ще одним фактором, що може обмежити подальше зростання Біткоїна, є можливе згортання програми підтримки банків Федеральною резервною системою США.

Дізнайтеся, скільки часу залишилося у Біткоїна до кризи ліквідності ETF, читаючи цю статтю.

Цікава тема: Які були б доходи Маска, якби він інвестував гроші в Біткоїн замість Twitter.

Згідно з експертами, рівень $69 тис. є ключовим для ціни Біткоїна, що нагадує вершину бичого ринку 2021 року, де ціни можуть знайти короткострокову підтримку.

У момент опублікування ціна біткоїна становить $73,1.

Експерти повідомляють, що інфляція у США в лютому виявилася сильнішою, ніж очікувалося раніше: індекс споживчих цін зріс на 3,2%. Зростання інфляції у цьому році може ускладнити вирішення Федеральним резервом питання про зниження процентних ставок, що також вплине на крипторинок.

Проте Аурелі Бартре, головний аналітик Nansen.ai, вважає, що показник інфляції - це лише тимчасове зростання для криптовалют і мало ймовірно, що воно вплине на биковий ринок у наступні тижні.

"На ринку криптовалют надто багато бичачого настрою," - написав Бартер у своєму електронному листі. "Ймовірно, що переоцінка очікуваного зниження ставки Федеральної резервної системи. Ми не очікуємо значного розпродажу криптовалют, оскільки цей огляд відбувся в останні кілька місяців і не порушував бичачий ринок".

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

У березні, $10 можуть бути перетворені у $1000 за допомогою трьох криптовалют.

Біткоїн зайняв певне місце серед світових активів відповідно до BlockBeats.

Криптовалюта біткоїн досягне рівня в $100 000 протягом 21 дня ─ повідомив Crypto Rover.

За інформацією, яка надійшла від nz.finance.yahoo.com та coinspeaker.com.