ETF не стали загрозою для торгівлі BTC.

  • 14.02.2024 10:30
  • 2 хвилини читання
ETF не стали загрозою для торгівлі BTC.

Незважаючи на запровадження біткоїн-ЕТФ, пряма торгівля BTC все більш популярна. Про це повідомляє Cointelegraph, посилаючись на фінансового директора Robinhood, Джейсона Варніка.

Тільки 5% торгівлі BTC на платформі здійснюється через біржові фонди, тоді як решта 95% трейдерів продовжують обирати пряму спотову торгівлю. Варнік підкреслив, що запуск ETF не створив додаткових загроз, а лише розширив обсяг доступних інструментів для клієнтів.

Структура активів платформи Robinhood. +Джерело: Cointelegraph.

Крім цього, Варнік наголосив, що деякі трейдери Robinhood включили біткоїн-ЕТФ у свої пенсійні рахунки, що свідчить про те, що частково попит на ЕТФ зумовлений користувачами, які бажають розподілити свої інвестиційні портфелі.

Показники компанії Robinhood

Незважаючи на те, що ETF стають все більш доступними, цифрові активи, які управляє компанія Robinhood, збільшилися на 87,5% у четвертому кварталі порівняно з минулим роком, досягнувши $15 млрд.

Тимчасово спотові біткоїн-ЕТФ накопичили вже понад 10 мільярдів доларів активів, починаючи з моменту їх запуску. Це співпало зі стрибком вартості біткоїна на 6,5%, що перевищило позначку 50 000 доларів вперше за два роки.

Розширення до Європейського Союзу

В грудні 2023 року компанія Робінгуд оголосила про введення своїх послуг з біткоїну для всіх клієнтів з країн Європейського союзу. Ця платформа дозволяє трейдерам купувати та продавати біткоїни. Виходження Робінгуд на європейський ринок відбулося через тиждень після запуску їхньої торговельної програми акцій у Великій Британії.