ЕТФ від БлекРок залучив вже понад 100 000 Біткоїнів.

  • 14.02.2024 14:00
  • 4 хвилини читання
ЕТФ від БлекРок залучив вже понад 100 000 Біткоїнів.

ETC компанії BlackRock, який відслідковує курс біткоїна, зібрав понад 100 000 BTC, про це повідомляється на сайті iShares Bitcoin Trust (IBIT).

Відповідно до найновіших даних, IBIT володіє 105 280 BTC. Цей фонд ETF є першим у США, який досяг межі в 100 000 BTC у керованих активах протягом 22-го дня торгів серед дев'яти інших фондів, що торгують біткоїнами на миті, за винятком Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC).

Починаючи з введення IBIT в січні, BlackRock збільшила обсяг активів у iShares Bitcoin Trust на понад 3700%. Тимчасово, обсяг активів, що перебувають під керівництвом компанії збільшився від 2621 BTC 11 січня до 100 000 BTC 13 лютого.

iShares Bitcoin ETF - один з дев'яти фондів, що інвестують у Bitcoin, і активно збільшують свої активи з моменту запуску. Ще одним лідером у цьому сегменті є Фонд Фідельті Вайз Оріджин Біткоїн (FBTC), який на 13 лютого накопичив 83 925 BTC.

При цьому спотовий біткоїн-фонд Grayscale Bitcoin Trust ETF став єдиним, який почав активно продавати BTC після історичного рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). Після початку торгів із 619 220 BTC у керованих активах GBTC, їх кількість скоротилася на 25%, або до 463 475 BTC до 13 лютого.

Рекорди біткоїн-ETF

Спортивні біткоїн-фонди ETF досягли нового рекорду щоденного чистого припливу коштів з моменту їх запуску. За даними Farside Investors, загальний щоденний приплив коштів до 10 спортивних біткоїн-фондів ETF склав 631,3 млн доларів, при цьому лише до iShares Bitcoin ETF надійшло 493 млн доларів.

За думкою окремих експертів, компанії BlackRock можливо важко справлятися з великим попитом, що виникає внаслідок масового надходження коштів до iShares Bitcoin ETF в останні дні.

"У продавців BlackRock, що не перебувають за кордоном, закончились монети. BlackRock змушений був фактично купувати BTC в Coinbase", - повідомляють аналітики.

гривні? Це питання часто цікавить багатьох громадян України. Курс гривні є динамічним і змінюється в залежності від різних факторів. На нього можуть впливати такі чинники, як політична ситуація в країні, економічний розвиток, стан міжнародної торгівлі, фінансові ринки та багато інших. Ніхто не може точно передбачити майбутні зміни в курсі гривні, оскільки вони є результатом складних процесів, що відбуваються в економіці. Кожна людина може стежити за курсом гривні, перевіряючи його на біржових торгах або відстежуючи новини про фінансовий стан країни. Деякі також можуть користуватися додатками, які надають інформацію про курс в режимі онлайн. Все в цілому, курс гривні є нестабільним, і варто знати, що може змінитися в будь-який момент.

За даними аналітиків компанії CryptoQuant, якщо тенденція надходження коштів до фондів біткоїн на спотових біржах продовжиться, ціна основної криптовалюти може досягти $112 000 вже у цьому році. Ці прогнози базуються на впливі надходжень коштів на ринкову капіталізацію біткоїна та метричного коефіцієнта, який історично вказував на те, що курс може бути переоцінений або недооцінений.