Фіксація прибутку перешкоджає подальшому зростанню BTC.

  • 22.02.2024 09:32
  • 2 хвилини читання
Фіксація прибутку перешкоджає подальшому зростанню BTC.

За даними блоkчейну, довгострокові власники біткоїнів продали понад 200 000 BTC з початку року, отримавши значні прибутки. Про це повідомляє IntoTheBlock.

Така поведінка відповідає типовим стратегіям отримання прибутку, які спостерігаються на бичачих ринках, коли досвідчені інвестори заробляють на зростанні цін. Вони отримують прибутки після досягнення цільових рівнів зростання біткоїна.

Темпи збільшення резервів у власності на довгий термін. Джерело: IntoTheBlock.

Проте поточна тенденція показує помірне зменшення запасів на близько 1,5%, що порівняно з 15% скороченням на попередньому ринку биків. Справа в тому, що більшість трейдерів очікує значного зростання курсу у найближчі місяці і тому не поспішають продавати свої монети.

Підходи довгострокових власників

Історичні дані підтверджують, що досвідчені біткоїнери краще розуміють циклічність формування ціни BTC. Вони діють протилежно до настроїв ринку: активно купують монети під час падіння ринку і частково продають на піках цін.

Але багато тримачів криптовалют взагалі не продають їх, а використовують як засіб накопичення та для прямої купівлі товарів та послуг. За класифікацією Glassnode, до довгострокових тримачів відносять усіх, хто не витрачав біткоїни протягом 6 місяців (хоча іноді часовий поріг аналітики підвищують до одного року).

Дохід ходлерів

У лютому поточного року майже всі учасники ринку валют отримали прибуток. Зокрема, нереалізований прибуток отримали 93,5% довгострокових власників криптовалют. Більшість з них успішно збільшили свої інвестиції у біткоїні, заробивши кілька разів більше капіталу.