Фінтех-стартап Bilt привернув $200 млн інвестицій: куди будуть направлені ці кошти?

  • 25.01.2024 16:45
  • 3 хвилини читання
Фінтех-стартап Bilt привернув $200 млн інвестицій: куди будуть направлені ці кошти?

Фінтех-стартап Bilt Rewards, походженням із США, що трансформує орендні платежі у бонусні бали, отримав інвестицію в розмірі 200 млн доларів для розвитку.

Завдяки приверненню нових інвестицій, загальна оцінка компанії збільшилася більше, ніж удвічі - до 3,1 мільярда доларів.

У венчурній фірмі General Catalyst очолила раунд інвестицій, в якому також брали участь Елдрідж Тодд Боелі, а також наявні інвестори - Left Lane Capital, Camber Creek та Prosus Ventures.

Один із основних партнерів, який долучиться до Bilt, буде Кен Шено, голова компанії General Catalyst і колишній виконавчий директор American Express Co. Він візьме на себе посаду голови у Bilt.

Український стартап в галузі фінтеху, який співпрацює з Великою Британією, успішно залучив інвестиції у розмірі 19,7 млн доларів.

Bilt займається наступним:

На самом деле платформа Bilt предоставляє пользователям программу лояльности, преобразуя различные платежи в баллы, которые можно использовать для получения авиамиль или других вознаграждений.

Відомо, що на платформі Bilt, якою переважно користуються люди віком від 21 до 35 років, щороку витрачається майже 20 мільярдів доларів. Серед міст з найбільшою кількістю користувачів є Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Даллас, Вашингтон та Сіетл.

Вас може цікавити те, що компанія Dragon Capital планує інвестувати в Україні суму до 2024 року.

Учасники отримують бали за певні витрати, які їх можна обміняти на орендні кредити або винагороди у спеціальних торгових партнерів. Крім того, ці бали можна перевести в інші програми лояльності, як-от ті, які пропонуються великими авіакомпаніями та мережами готелів.

Стартап використовуватиме частину отриманих інвестицій для розширення своєї мережі винагород, що включатиме невеликі ресторани, продуктові магазини, хімчистки та інших місцевих підприємців.

Пригадаємо, український стартап у галузі ШІ Dataisland отримав $500 000 інвестицій від енергетичної компанії Milleyson Holdings Ltd з Кіпру та консалтингового холдингу Apercon Consulting Group.

Ознайомтесь з іншими значущими документами.

Які українські стартапи візьмуть участь у програмі Стенфорду?

На території України вже розпочала свою діяльність ініціатива Nova Tech Spring 2024, що спрямована на підтримку стартапів. Тепер кожен має змогу подати заявку на участь у цій програмі.

Український фонд стартапів пропонує нові можливості для бізнесу: він надасть детальний перелік

Технологічний портал "TechCrunch" повідомляє...