Фонд Bitcoin, заснований Кеті Вуд, зафіксував найвищий приплив коштів.

  • 28.03.2024 16:16
  • 2 хвилини читання
Фонд Bitcoin, заснований Кеті Вуд, зафіксував найвищий приплив коштів.

Спотовий фонд біткоїну ARK Invest та провайдера 21 Shares (ARKB) 27 березня зафіксував рекордний денний приплив коштів у розмірі понад $200 млн. Про це свідчать дані сервісу Farside Investors.

У цей день ринок біткоїн-ETF зафіксував чистий приплив у розмірі $243,5 млн (з урахуванням притоку в дев'яти фондах та відтоку в $299,8 млн у GBTC). ARKB досяг рекордного щоденного припливу в $200,7 млн, що майже у п'ять разів перевищує його середній дохід у $43,9 млн з моменту запуску 11 січня. Цей сплеск припливу стався, коли курс біткоїна майже досягнув позначки $72 000.

Того ж дня приплив до компанії BlackRock в IBIT склав $323,8 мільйона.

Рух коштів у спотовій біткоїн-ETF. Інформація надійшла від Farside Investors.

Масовий відтік коштів - це ситуація, коли велика кількість грошей виходять з певної фінансової системи або економіки.

Перед тим грошовий відтік капіталу зі спотових біткоїн-ЕTF за три торгових дні склав $742 млн. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) значно вплинув на негативну динаміку, втративши $386,6 млн. Це другий за обсягом втрат показник для десяти ЕТФ за день, випереджений лише втратами попереднього дня у розмірі $326,2 млн.

У рамках окремих спотових біткоїн-ETF найкращий результат за 20 березня показав фонд від BlackRock, обсяг якого склав $49,3 млн, друге місце зайняв фонд від Ark Invest з обсягом у $23,3 млн.

Хто ще створив ETF?

Нещодавно стало відомо, що компанія Hashdex приєднується до ринку спотових біткоїн-фондів, після того як вона змогла перетворити свій ф'ючерсний ETF.

Особливо Hashdex перейменувала та перетворила свій ф'ючерсний фонд Hashdex Bitcoin Futures ETF на Hashdex Bitcoin ETF під назвою «DEFI».