Фонд F1V інвестував кошти в стартап RemotePass.

  • 06.03.2024 15:00
  • 4 хвилини читання
Фонд F1V інвестував кошти в стартап RemotePass.

Розробник платформи для віддаленого управління персоналом RemotePass з ОАЕ отримав $5,5 млн фінансування в рамках раунду серії A. Серед інвесторів є український фонд Flyer One Ventures (F1V).

Про це інформує видання Тех Кранч.

За даними, раунд по ліквідації очолив фонд 212 VC з участю інвесторів з США, Європи та Близького Сходу, серед яких Endeavor Catalyst, Khwarizmi Ventures, Oraseya Capital, Flyer One Ventures, Access Bridge Ventures, A15 та Swiss Founders Fund.

RemotePass була створена в кінці 2020 року Камалем Регадом та Карімом Наді. Компанія обслуговує різноманітних клієнтів, включаючи стартапи і великі підприємства, такі як Spotify та Logitech.

Платформа RemotePass допомагає компаніям залучати, управляти та виплачувати заробітну плату своїм співробітникам у країнах, де вони не мають юридичної присутності. Клієнти RemotePass можуть наймати штатних працівників та підрядників в понад 150 країнах.

Також читайте: Для студентів була створена освітня платформа з фокусом на Біткоїн.

RemotePass заробляє гроші за допомогою системи підписки. Вартість підписки для підрядників становить $40 на місяць за кожного активного підрядника. Для компаній, які працюють з штатними працівниками, вартість абонентської плати коливається від $350 до $699 на місяць за кожного працівника, залежно від країни та конкретних вимог щодо імміграційних та релокаційних послуг.

Користуючись можливостями, які виникли в результаті пандемії та глобального переходу до віддаленої роботи, компанія RemotePass зафіксувала 35% щомісячне зростання протягом перших двох років своєї діяльності, головним чином через позитивний відгук клієнтів. За словами генерального директора, доходи платформи подвоїлись між 2022 та 2023 роками.

Позитивний розвиток у збільшенні клієнтської бази та прибутку було забезпечено завдяки приверненню $5,4 млн венчурних інвестицій, які дозволили компанії RemotePass розширитися та надати свої послуги понад 600 компаніям та 8000 віддаленим співробітникам на ринках, що розвиваються.

Наразі як підрядники, так і штатні працівники можуть користуватися платформою RemotePass лише у випадку, якщо їх роботодавець зареєстрований на ній. Однак компанія планує надати можливість прямого доступу працівникам без посередництва роботодавця, що може призвести до збільшення прибутку для RemotePass у майбутньому.

Нагадаємо, Google проводить інноваційну програму під назвою «Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity», до якої долучаються 17 стартапів з дев'яти країн, включаючи Україну.

Ця пропозиція надасть учасникам унікальну можливість скористатися передовими інструментами, встановити співпрацю з партнерами та опанувати найкращі практики Google.

Познайомтесь з іншими важливими матеріалами:

Як українки розвивають свій бізнес: аналітичний огляд і приклади стартапів.

Український Інститут проектування запустив стартап ШІ: наскільки він корисний

Компанія SMOK Ventures зібрала $25 млн для інвестування у українські стартапи.

За інформацією з сайту ain.ua