Фонд Grayscale вперше показав позитивний результат.

  • 06.05.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Фонд Grayscale вперше показав позитивний результат.

За результатами попередньої торгівельної сесії 3 травня фонд біткоїну Grayscale зафіксував помірний приплив капіталу у розмірі $63 млн. Про це свідчать дані Farside Investors.

Масове зацікавлення фахівців викликала подія, оскільки на попередніх торгових сесіях показниками були лише відтоки з фонду GBTC. У цілому, фонд Grayscale втратив понад $17,5 мільярдів. За прогнозами аналітиків, цього місяця його може перегнати фонд BlackRock за загальним обсягом резервів.

Проте до трійки лідерів за підсумками торгів 3 травня увійшли інші фонди: FBTC від Fidelity ($102,6 млн), BITB від Bitwise ($33,5 млн) та BTCO від Invesco ($33,2 млн). Один з лідерів у цьому сегменті - фонд IBIT від BlackRock зафіксував помірні надходження у $12,7 млн.

Вплив на курс біткоїна

Відтік коштів зі спотових біржових фондів негативно впливав на курс BTC, оскільки збільшував продажі. Головний криптовалютний актив тимчасово опускався до рівня в $57 000 і кілька днів торгувався нижче ключового рівня в $60 000.

Але враховуючи зміну тренду та приплив капіталу до GBTC та інших фондів, ситуація різко змінилася. За останні п'ять днів біткоїн зріс на понад 10% і тепер торгується вище $64 000, що збільшує оптимізм серед інвесторів.

Новий фонд Grayscale - це інноваційна інвестиційна можливість для всіх, хто бажає отримати прибуток від криптовалют. Цей фонд надає можливість загальному публічному доступі до цифрових активів, дозволяючи інвесторам отримати прибуток від їхньої зростаючої вартості. Grayscale відомий своїми інноваціями у галузі криптовалют та надійними інструментами для інвестування.

Керівництво компанії висловило турботу щодо послаблення конкурентних позицій Grayscale на ринку спотових біржових фондів Bitcoin. Для виправлення цієї ситуації було оголошено про запуск нового фонду Bitcoin Mini Trust (BTC Trust). Відомо, що комісія цього фонду складатиме лише 0,15%, що є найнижчим показником у цій галузі. Завдяки таким умовам планується залучити більше інвестицій від потенційних інвесторів.