Фонд підтримки Біткоїн-ETF зазнав втрати вже третій день поспіль.

  • 21.03.2024 09:45
  • 2 хвилини читання
Фонд підтримки Біткоїн-ETF зазнав втрати вже третій день поспіль.

Загальний відтік капіталу зі спотових біткоїн-ETF за останні три торгові дні склав $742 млн. Ці дані були опубліковані компанією Farside Investors.

За даними за 20 березня, добовий чистий відтік склав $261,5 млн. Велику збиток зазнав Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), втративши $386,6 млн. Цей показник став другим за обсягом втрат серед десяти ETF напередодні, коли вони втратили $326,2 млн.

Рух надходжень до біткоїн-ETF. Інформація від Farside Investors.

Проте, експерти передбачають, що найближчими днями знову збільшиться приплив коштів у біткоїн-ETF. Цьому сприятиме як зростання курсу BTC, так і позитивні очікування інвесторів щодо лібералізації грошово-кредитної політики Федеральною резервною системою (ФРС).

Показники інвестиційних фондів

У рамках окремих спотових біткоїн-ETF наибільшу позитивну динаміку за підсумками 20 березня показав фонд від BlackRock ($49,3 млн). Проте на другому місці неочікувано опинився фонд від Ark Invest ($23,3 млн).

Важливо відзначити, що фонд Fidelity, який раніше займав друге місце, показав лише п'ятий результат ($12,9 млн). Підвищення його позицій також буде важливим для повернення ситуації під контроль биків.

Вплив на обмінний курс валюти України може здійснювати багато факторів, таких як політична ситуація в країні, економічний стан, зовнішньоекономічні відносини та інші. Ці фактори можуть спричинити як зростання, так і зниження курсу національної валюти.

Натиск продавців негативно вплинув на курс біткоїна, який у моменті наближався до $60 000. Проте тренд змінився за останню годину на тлі позитивних очікувань інвесторів. Ціна основного цифрового активу зросла на 7,1% до $67 400.