Фонд Університету Стенфорд вклав кошти в біткойн.

  • 05.03.2024 16:01
  • 3 хвилини читання
Фонд Університету Стенфорд вклав кошти в біткойн.

Фонд Blyth Fund, який управляє пожертвами Стенфордського університету, відділив 7% свого портфеля на інвестиції в біткоїн, повідомив студент та керівник Стенфордського блокчейн-клубу Коул Лі, інформує Cointelegraph.

Згідно з його висловленнями, студенти, що керують університетським фондом, вирішили вкласти 7% із загального портфеля в інвестиції у BTC.

Студент повідомив, що Stenfordsky Fond придбав біткоїн за $45,000 і представив біржовий біткоїн-фонд від BlackRock під назвою Blyth Fund.

Лі пояснив, що Blyth Fund - це студентський інвестиційний клуб, який прагне, щоб його учасники вкладали кошти відповідно до своїх навичок і захоплень. Заснований студентами фонд був створений у 1978 році на честь відомого банкіра Чарльза Блайта і інвестує у акції, облігації та інші активи. В даний час фонд також інвестує в BTC.

Криптовалюта біткоїн стає все більш популярною серед університетів. Вона використовується як засіб оплати для навчання та досліджень, а також для розвитку блокчейн технології. Університети активно вивчають цей вид цифрових валют і впроваджують спеціалізовані курси з цього питання. Крім того, студенти можуть займатися майнінгом біткоїнів на спеціально обладнаних комп'ютерах у бібліотеках та лабораторіях університетів.

Останнім часом університети по всьому світу почали визнавати важливість біткоїна та йому пов'язаних технологій, включаючи їх у навчальні програми, наукові дослідження та стратегії інвестування. Наприклад, в MIT існують спеціалізовані курси та групи досліджень, які присвячені вивченню цифрових валют і технологій блокчейну, а в Стенфорді працює Центр досліджень блокчейну, що займається розробкою безпечних, надійних і доступних технологій.

Деякі виші приймають біткоїн як оплату за навчання та інші послуги, продемонструвавши його прийнятність як засобу платежу. Крім того, університетські фонди почали включати BTC до своїх інвестиційних портфелів, досліджуючи потенціал біткоїна як інвестиційного активу.

Ці дії не тільки підкреслюють зростаючу інтеграцію біткоїна у фінансові та освітні системи, але й сприяють подальшому розширенню його визнання та використання в академічних і професійних галузях.

Освітні платформи про Біткоїн

Для студентів була оголошена ініціатива Bitcoin Students Network (BSN) від некомерційної організації Generation Bitcoin, спрямована на розширення можливостей вивчення та роботи з Біткоїном.

Мережа надає різноманітні можливості для студентів, такі як створення або розвиток університетських клубів по Біткоїну, доступ до освітніх та кар'єрних можливостей, а також спілкування з однодумцями у межах спільноти криптовалют.