Фонд u.ventures, який має свій головний офіс у Києві, зробив інвестицію українському стартапу Competera.
Про це Competera опублікувала у своєму профілі на LinkedIn.
Competera - це платформа, яка допомагає роздрібним та брендовим компаніям встановлювати оптимальні ціни на їх товари. Її алгоритми щоденно обробляють величезну кількість даних, на основі яких формуються цінові рекомендації. Це дозволяє клієнтам збільшувати свою валову маржу до 6%.
"Ми з радістю повідомляємо, що компанія u.ventures стала інвестором нашого раунду seed+ фінансування", - повідомили у Competera.
Богдан Свиридов, директор венчурного фонду u.ventures, повідомив, що їх фонд є єдиним інвестором у цьому раунді seed+. Сума угоди залишається конфіденційною, але перший інвестиційний чек від u.ventures на стадії seed зазвичай становить від $300 000 до $500 000.
"У наступних раундах ми можемо значно збільшити нашу загальну інвестицію", - повідомив Свиридов.
Цікава тема: Які інвестиції залучили fintech-проєкти з ШІ у 2023 році?
u.ventures - це фонд, який було створено Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) - першим регіональним фондом прямих інвестицій в Україні та Молдові з капіталом у розмірі $285 млн.
u.ventures було створено для підтримки українських та молдовських технологічних стартапів на ранніх етапах їх розвитку, які мають великий потенціал та спрямовані на виходження на світові ринки. Фонд може похвалитися різноманітним портфелем, в якому представлені інноваційні проекти, такі як DRESSX, OneNotary, Fintech Farm, Carmoola, Turnkey Lender, Mate Academy, NewHomesMate, Haiqu та 3DLOOK.
Привнесення капіталу з нашого нещодавнього раунду seed+ дозволить розширити наші можливості у галузі штучного інтелекту, розширити спектр послуг та масштабувати нашу діяльність на міжнародному рівні. Це розширення підсилить нашу здатність підтримувати наших роздрібних клієнтів, - написали у Competera. - Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з u.ventures та іншими партнерами, щоб стати лідерами та надавати передові цінові рішення на основі штучного інтелекту для роздрібних торгівців по всьому світі.
Нагадаємо, що український стартап став одним із найбільш перспективних в Європі. Він увійшов до списку 11 інновацій, які привертають увагу венчурних фондів Європи.
Познайомтесь з іншими популярними матеріалами.
Стартап JobCannon із співпраці з Великобританією придбав українську компанію Adsme.
Молодий український стартап Mantis Analytics залучив $50 тис. інвестицій.
Е-гривня - це електронна версія національної валюти України, гривні. Вона створена для зручності громадян та підприємств і дозволяє проводити безготівкові платежі через інтернет. Е-гривня сприятиме розвитку цифрової економіки країни та зробить фінансові операції швидшими і безпечнішими.