Forbes внесла три криптокомпанії до списку 50 найкращих фінтех-компаній.

  • 17.02.2024 13:30
  • 4 хвилини читання
Forbes внесла три криптокомпанії до списку 50 найкращих фінтех-компаній.

Chainalysis, Fireblocks, Gauntlet увійшли до списку 50 провідних фінтех-компаній у 2024 році за версією журналу Forbes.

Згідно з Forbes, три компанії з криптовалютного сектора разом привернули 2 мільярди доларів.

Лише три криптовалютні компанії увійшли до щорічного списку 50 інноваційних фінтех-компаній Forbes: Chainalysis, Fireblocks і Gauntlet. Для потрапляння до цього списку компанії повинні були бути приватними та базуватися в США.

Chainalysis - це компанія, яка спеціалізується на аналізі блокчейну та відстеженні криптовалютних транзакцій. Заснована в Нью-Йорку, ця компанія зібрала $535 млн і була оцінена в $8,6 млрд у травні 2022 року за версією журналу Forbes. У жовтні вона скоротила 15% робочої сили, а в лютому 2023 року - ще 5%. Особливо важливою була публікація компанією звіту про фінансування тероризму після нападів та захоплення заручників ХАМАС у Ізраїлі 7 жовтня, які спростували доповідь Wall Street Journal на цю тему.

Також прочитайте: Кеті Вуд реалізувала акції компанії Coinbase на $31 мільйон: причини

Компанія Fireblocks, яка також базується у Нью-Йорку, спеціалізується на технологіях криптозахисту, таких як багатосторонні обчислення (MPC), і обслуговує клієнтів великих банків, включаючи HSBC, BNY Mellon і BNP Paribas. Вона надає програмне забезпечення для депозитарних послуг, управління казначейством і платіжних послуг. Минулого року компанія витратила $10 млн на фірму Blockfold, яка займається токенізацією, щоб розширити асортимент своїх продуктів. За даними Forbes, Fireblocks залучила 1 мільярд доларів, а станом на січень 2022 року її вартість оцінювалася у 8 мільярдів доларів.

Gauntlet - це платформа для моделювання та імітації фінансових ризиків. Компанія, яка базується в Нью-Йорку, разом з двома іншими була визнана однією з платформ, яка сприяє розвитку додатків DeFi. Gauntlet стверджує, що захищає активи клієнтів на суму 9 мільярдів доларів, серед яких є децентралізована біржа Uniswap, кредитна платформа Aave та геймінгова платформа для Web3 Immutable. Компанія привернула $45 мільйонів і в березні 2022 року була оцінена приблизно в $1 мільярд за даними Forbes.

На початку цього тижня криптовалютний аналітик Алі Мартінес прогнозував можливий розвиток подій у вигляді підйому ціни VeChain.

Схоже, що це буде важливий тиждень для VeChain. Якщо історія повториться, то VET може очікувати рух до $0,054 цього тижня, коротку корекцію до червня, а потім бичаче зростання до $0,70 до листопада.

Можливо, вас зацікавить наступне:

EIP 4337 - це пропозиція вдосконалення Ethereum, що розширює функціональність контрактних адрес за допомогою Account Abstraction. У цьому документі надається докладний посібник з роботи з цим елементом мережі Ethereum.

Visa провела тестування «Абстракції облікового запису»: Що це означає для користувачів Компанія Visa провела тестування нової технології під назвою «Абстракція облікового запису», яка обіцяє зробити оплату онлайн більш безпечною та зручною для користувачів. Ця технологія дозволить замаскувати особисті дані користувачів під час здійснення покупок в Інтернеті, що унеможливить їхню крадіжку зловмисниками. Таким чином, користувачі матимуть більшу впевненість у безпеці своїх фінансових операцій та конфіденційності своїх персональних даних.

У Японії біткоїн досяг нового історичного піку.

Початок тексту: coindesk Кінцевий варіант: coindesk