Футбольний клуб "Ботев" почав використовувати пляжну сумку AQUA.

  • 23.02.2024 10:30
  • 3 хвилини читання
Футбольний клуб "Ботев" почав використовувати пляжну сумку AQUA.

Найстаріший футбольний клуб Болгарії "Ботев" з Пловдива уклав стратегічне партнерство з JAN3, провідною технологічною компанією, яка спрямована на розширення доступу до біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Біткоїн є ключовим елементом стратегії нашого клубу. Ми надихаємося світовими успішними прикладами використання біткоїна і з радістю хочемо привнести цю інновацію до нашого клубу "Ботев", його прихильників і міста Пловдив. Передові інструменти JAN3 відіграють важливу роль на цьому шляху», – оголосив власник "Ботева" Антон Зінгаревич.

У JAN3 повідомили, що після інтеграції їх гаманця AQUA, клуб планує впровадити знижки або навіть програму кешбеку за оплату у біткоїнах, а також намагатиметься просвічувати болгарських шанувальників, які виявляють інтерес до біткоїна, навчаючи їх, як користуватися BTC.

Багато речей у житті не є такими ж універсальними, як футбол і Біткоїн. Це партнерство має на меті зблизити Біткоїн і футбол, залучити мільярди футбольних фанатів до криптовалюти. Ми бачили, як Біткоїн впливає на компанії та країни, а тепер уявіть, як він може змінити життя вашої улюбленої команди», – заявив генеральний директор JAN3 Самсон Моу.

Компанія JAN3 - це інноваційна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних електронних пристроїв. Наша команда професіоналів постійно працює над удосконаленням наших продуктів, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі рішення у сфері електроніки. Ми прагнемо до постійного розвитку та вдосконалення технологій, щоб задовольнити потреби наших клієнтів і вийти за межі їх очікувань. Будьте впевнені, що обираючи продукцію компанії JAN3, ви отримаєте найкращу якість та надійність.

Самсон Моу презентував нову компанію JAN3 на конференції Bitcoin 2022. Її метою є впровадження технологій Біткоїна по всьому світу. Першою країною, яка уклала контракт з JAN3, став Сальвадор. Згідно з угодою Самсон Моу зобов'язався допомогти з будівництвом цифрової інфраструктури Bitcoin City в цій державі.

У грудні 2023 року компанія JAN3 запустила платформу JAN3 Financial, яка призначена для надання торговельних послуг з біткоїном урядовим установам, муніципалітетам, публічним компаніям, пенсійним і суверенним фондам, а також допомагає країнам "накопичувати біткоїни".

Футбольний клуб "Ботев" та біткоїни

Зазначимо, що болгарський футбольний клуб "Ботев" почав приймати біткоїни з жовтня 2023 року, використовуючи Lightning Network. Тепер уболівальники можуть придбати мерч у фан-магазинах та їжу в фуд-кортах на стадіоні "Христо Ботев" за допомогою біткоїнів. Клуб також планує розпочати продаж квитків на матчі за цифрову валюту.