Гаманці Phoenix та Wasabi відправляються з США.

  • 29.04.2024 11:00
  • 3 хвилини читання
Гаманці Phoenix та Wasabi відправляються з США.

Гаманці криптовалюти Phoenix Wallet та Wasabi Wallet припиняють надавати свої послуги американським користувачам. Про це повідомляє Cointelegraph.

Розробники гаманців Phoenix Wallet Acinq та Wasabi Wallet zkSNACKs висловили обурення стосовно можливості вважати провайдерів некастодіальних гаманців законними компаніями, що надають фінансові послуги, після останніх дій, проведених американськими регуляторними органами проти творця Metamask Consensys та біткоїн-міксера Samourai Wallet.

У зв'язку з останніми заявами уряду США компанія zkSNACKs тепер забороняє американським користувачам використання своїх послуг.

У Wasabi Wallet була запроваджена нова політика "негайно", тоді як у Acinq користувачам Phoenix Wallet було надано час до 2 травня, щоб вони могли підготуватися до майбутніх змін.

"Останні заяви американської влади піддають сумніву можливість того, що постачальники гаманців з самостійним зберіганням, постачальники послуг Lightning чи навіть вузли Lightning можуть вважатися підприємствами, що надають грошові послуги й піддаватися відповідному регулюванню", - йдеться у відповідній заяві компанії Acinq.

Компанія Acinq пояснила, що американські користувачі гаманця Phoenix повинні вивести кошти зі своїх рахунків, щоб уникнути примусового закриття, оскільки в такому випадку комісія за проведення транзакцій може бути значною.

Регуляція в Сполучених Штатах Америки

На минулому тижні Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США випустило оголошення, в якому попередило мешканців країни про небезпеку використання незареєстрованих криптовалютних сервісів, які не пройшли перевірку клієнтів (KYC).

У попередженні пояснено, що сервіси, які усвідомлено сприяють незаконним транзакціям або порушують федеральне законодавство, будуть розслідовані правоохоронними органами, і користувачі таких сервісів можуть втратити доступ до своїх коштів під час проведення правоохоронних операцій.

Затримання керівників розробників

Під час оголошеної боротьби з біткоїн-сервісами, засновники конфіденційного гаманця Samourai Wallet Кеонн Родрігес і Вільям Лонерган Гілл були арештовані за звинуваченнями від Мін'юсту США.

За обвинуваченням, Родрігес та Гілл, швидше за все через свою компанію, заохочували здійснення незаконних транзакцій на суму понад $2 мільярдів та відмивали понад $100 мільйонів.