Гаманець Keystone було адаптовано спеціально для користувачів криптовалюти біткоїн.

  • 11.04.2024 09:00
  • 2 хвилини читання
Гаманець Keystone було адаптовано спеціально для користувачів криптовалюти біткоїн.

Виробник апаратних гаманців Keystone, компанія, додала Bitcoin-прошивку лише до своєї найновішої моделі Keystone 3 Pro. Цю інформацію передає Bitcoin Magazine.

Ця оновлення спрямована на надання користувачам ще надійнішого та зручного функціоналу, враховуючи відгуки спільноти Біткоїн. Генеральний директор Лісін Лю підкреслив важливість безпеки для компанії. Програмний код був переписаний на мову програмування Rust, що відома своєю мінімальною вразливістю до помилок.

Компанія використовує відкритий вихідний код, який дозволяє будь-якому бажаючому будь-коли перевірити його цілісність. Прошивка підтримує такі функції, як виконання резервного копіювання Shamir Backup і можливість імпортувати три різні seed-фрази, що підвищує загальну безпеку управління біткоїнами на пристрої.

Інші новшества

У додаток до поліпшення безпеки, Keystone 3 Pro має кілька елементів дизайну, спрямованих на забезпечення безпеки. Серед них повітряні зазори, три чипи Secure Element і вбудований механізм самознищення, який захищає від фізичного втручання.

Пристрій також зосереджується на поліпшенні зручності використання, легко інтегруючись з популярними гаманцями, такими як Blue Wallet і Sparrow Wallet. Keystone 3 Pro коштує $129 і можна замовити на вебсайті компанії, Amazon та Newegg.

Популярні гаманці для біткоїнів

Наразі серед користувачів біткоїну найпопулярніші апаратні гаманці: Coldcard MK4 та Q1 від Coinkite, Model T та Safe 3 від Trezor, BitBox02 від Shift Cryptocurrency та Jade від Blockstream. Більшість з них коштують від $100 до $200.