Генеральний директор Ripple передбачив, що станеться з криптовалютним ринком до кінця 2024 року.

  • 09.04.2024 17:01
  • 5 хвилин читання
Генеральний директор Ripple передбачив, що станеться з криптовалютним ринком до кінця 2024 року.

Керівник блокчейн-стартапу Ripple передбачає, що загальна ринкова капіталізація криптовалют перевищить $5 трлн у цьому році.

Бред Гарлінгхаус з компанії Ripple висловив думку, що загальна вартість крипторинку може зроснути удвічі, зазначивши макроекономічні фактори, такі як запуск перших американських спотових біржових фондів, які продають біткоїни, а також майбутнє проведення події халвінгу у біткоїні.

Я вже давно працюю в цій галузі і бачив, як ці тенденції з'являються і зникають, - сказав Гарлінгхаус. - Я дуже оптимістично налаштований. Я думаю, що макротенденції, такі масштабні речі, як ETF, вперше стимулюють реальні інвестиції». "Це сприяє попиту, а водночас попит зростає, а пропозиція зменшується, - сказав Гарлінгхаус. - Не потрібно бути економістом, щоб зрозуміти, що відбувається, коли пропозиція скорочується, а попит зростає».

Перші американські спотові біткоїн-ETF були схвалені 10 січня Комісією з цінних паперів і бірж США. Ці фонди торгуються на американських фондових біржах і надають можливість інституціям та роздрібним інвесторам отримати доступ до біткоїна без необхідності прямого володіння цим активом.

Цікава тема: 5 альткоїнів штучного інтелекту, які можуть зрости в 100 разів після поділу Біткоїна.

Подія халвінгу Біткоїна - це технічна подія, яка відбувається приблизно кожні чотири роки. Вона вдвічі зменшує загальну винагороду за видобуток Біткоїна для майнерів.

Останній піволіток відбувся у 2020 році, а наступний запланований на кінець квітня.

Разумно передбачити, що загальна ринкова капіталізація криптоіндустрії подвоїться до кінця поточного року, оскільки на неї впливають всі ці макрофактори, - зазначив Гарлінгхаус.

На 4 квітня загальна капіталізація крипторинку склала близько $2,6 трлн. Якщо ринок зросте удвічі, це означатиме, що нова загальна капіталізація ринку криптовалют буде становити близько $5,2 трлн.

Протягом останніх 12 місяців ціна Біткоїна зросла на понад 140%.

За інформацією CoinGecko, 13 березня ціна Bitcoin досягла рекордної позначки понад $73 000. Однак з того часу вона трохи знизилася. На момент написання матеріалу, ціна Bitcoin складає $70 307.

Біткоїн займає понад 49% ринку криптовалют із загальною ринковою капіталізацією $1,3 трлн на початок квітня.

Іншим важливим фактором, за думкою Гарлінгхауса, що може підштовхнути крипторинок до нових піків, є можливість позитивного регуляторного впливу в Сполучених Штатах.

У зв'язку з наближенням президентських виборів у США цього року, криптовалютний ринок сподівається на те, що наступна адміністрація буде сприяти криптовалютній індустрії більш активно.

Також прочитайте: Forbes визначив найбагатших криптомільярдерів у світі.

Під керівництвом Гері Генслера, комісія з цінних паперів і бірж (SEC) проявляє агресивний підхід до криптовалютних компаній.

Одна з речей, яку я скажу про макроекономічні впливи на індустрію: Я вважаю, що в Сполучених Штатах ми отримаємо більше ясності, - сказав Гарлінгхаус. - США залишаються найбільшою економікою у світі, і, на жаль, є одним із найбільш ворожих крипторинків. І думаю, що це також почне змінюватися.

Не тільки Гарлінґгаус прогнозує значне зростання крипторинку в цьому році.

Операційний директор американської криптовалютної біржі Gemini Маршалл Бірд на недавньому криптоконференці в Лондоні заявив, що очікує зростання ціни Біткоїна до $150 000 до кінця цього року.

"Ви побачите рухи вгору і вниз до нового історичного максимуму, який, я думаю, складе $150 000, – сказав Бірд. – Ймовірно, це станеться цього року. Все відбувається дуже швидко".

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Криптовалютний кит вклав $3 млн у новий токен. Про яку криптовалюту йдеться?

Три найпопулярніші мем-монети, які викликали ринкову спекуляцію цього тижня

Ціна Біткоїна знову зросла більше $70 000: майбутні прогнози

За даними: CNBC.