Genesis Digital розширює свою присутність в штаті Техас.

  • 04.04.2024 10:45
  • 3 хвилини читання
Genesis Digital розширює свою присутність в штаті Техас.

Одна з найбільших у світі компаній у сфері майнінгу Genesis Digital Assets (GDA) уклала угоду про оренду дата-центру Tarbush у Західному Техасі потужністю 36 МВт, що дозволить їй збільшити хешрейт на 1 EH/s. Про це повідомляється на офіційному веб-сайті компанії.

"Ця угода про хостинг є важливим кроком для нас, оскільки ми продовжуємо розширюватися на західній частині Техасу," - зазначив генеральний директор компанії GDA Андрій Кім.

Центр обробки даних у Західному Техасі. Походження: веб-сайт GDA.

GDA переходить на шостий майданчик в Техасі за останні роки. Велика кількість відновлюваних джерел енергії у штаті та гнучка енергосистема підштовхнули компанію до подальшого розширення в цьому регіоні.

"Ми вважаємо, що наша прив'язаність до відновлюваних джерел енергії та застосування передових технологій у галузі майнінгу дозволяє нам здійснювати ефективні та надійні операції з видобутку біткоїнів," - зазначив Кім.

Відновлювані джерела енергії та видобуток

Майнінг на відновлюваних джерелах енергії - це екологічно стійкий підхід до видобутку біткоїнів, який має низку переваг. Використання сонячної, вітрової, гідроенергії або геотермальної енергії допомагає зменшити вуглецевий слід майнінгу, сприяючи боротьбі зі зміною клімату та покращенню екологічної ситуації.

Також це може знизити операційні витрати на енергію, особливо в регіонах з великим потенціалом відновлюваних джерел, що робить майнінг економічно вигіднішим.

Крім того, використання відновлюваної енергії сприяє підвищенню громадського та корпоративного визнання майнінгових компаній, що зміцнює їхню репутацію як прихильників сталого розвитку. Це може призвести до кращого доступу до інвестицій та фінансування для розвитку та розширення їхньої діяльності. У довгостроковій перспективі майнінг на відновлюваних джерелах енергії сприяє інтеграції Біткоїна в глобальну економіку, акцентуючи на його ролі у просуванні екологічно чистих та стійких технологій.

Глобальна ініціатива з даних (GDA) і концепція "зеленого майнінгу" в Швеції.

Genesis Digital Assets відома як майнер, який використовує відновлювані джерела енергії. У серпні 2023 року компанія відкрила дата-центр у північній частині Швеції. Цей об'єкт GDA розташований поруч з гідроелектростанцією Пор’юс потужністю 417 МВт, яка славиться своїм нульовим викидом CO2 під час вироблення електроенергії.