Genesis вирішила виплатити компенсацію в розмірі 21 мільйон доларів.

  • 20.03.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Genesis вирішила виплатити компенсацію в розмірі 21 мільйон доларів.

Генезис Глобал Капітал, кредитор, який зазнав банкрутства, погодився виплатити $21 млн в рамках звинувачень з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Про це повідомляє CoinDesk.

Вирішення відбулося кілька днів після того, як суд у Нью-Йорку відхилив клопотання Genesis та біржі Gemini щодо припинення справи, розпочатої SEC в січні 2023 року. Genesis і дві афілійовані особи подали заяву про банкрутство вже незабаром після висунення звинувачень.

У лютому 2024 року компанія Genesis оголосила, що узгодила у суді умови з SEC щодо урегулювання обвинувачень на суму $21 млн, і враховуючи це, процес вже завершено.

"Сьогоднішнє регулювання ґрунтується на попередніх діях, щоб наголосити ринку та громадськості, що криптовалютні кредитні платформи й інші посередники повинні дотримуватися наших перевірених часом законів про цінні папери", – заявив голова SEC Гері Генслер.

Банкрутство компанії Genesis

Компанія Genesis Global Capital стала банкрутною через ряд проблем, серед яких великі втрати, що виникли внаслідок краху таких провідних гравців ринку, як FTX та Three Arrows Capital. Ці події ще більше загострили проблеми з ліквідністю, з якими Genesis вже мала справу, підсиливши вразливість компанії через високий рівень запозичень. Співпраця з високоризиковими позичальниками та інвестування в активи з високим ризиком привели до серйозних фінансових збитків унаслідок гострого спаду на ринку.

Відкликання капіталу клієнтами і неможливість компанії задовольнити їх запити на виведення коштів остаточно пошкодили довіру до Genesis і спонукали до потреби юридичного захисту від кредиторів у рамках процесу банкрутства.

Генезіс вирішив продати акції у компанії Grayscale.

У суді кредитор Genesis було дозволено продати близько 35 мільйонів акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму понад 1,3 мільярда доларів, щоб компенсувати постраждалих клієнтів.

Genesis планує продати понад 11 мільйонів акцій двох інших інвестиційних фондів і отримати за них ще 200 мільйонів доларів.