Гірничо-добувна компанія з Перу планує придбати 24 800 BTC.

  • 26.03.2024 12:01
  • 3 хвилини читання
Гірничо-добувна компанія з Перу планує придбати 24 800 BTC.

У пресрелізі компанії Nilam Resources, Inc. було оголошено 25 березня, що збирається придбати 24 800 біткоїнів на суму $1,7 млрд за поточним курсом.

Компанія Nilam Resources планує випустити новий привілейований клас акцій серії С за обмін на 24 800 біткоїнів за ціною, яка буде нижчою від ринкової. Крім того, золотодобувачі уклали угоду про створення фірми MindWave на Маврикії разом з компанією Xyberdata LTD, яка буде займатися управлінням цифровими активами.

Купівля біткоїнів, запланована компанією Nilam Resources, стане важливою стратегічною кроком у їхньому прагненні до диверсифікації та інновацій.

"Компанія та її команда наполегливо працювали упродовж останніх кількох місяців, щоб завершити всі угоди та комплексні перевірки, необхідні для переходу до юридично зобов'язуючого листа про наміри", – повідомив генеральний директор Nilam Resources Пранджалі Мор.

Співпраця з Xyberdata та створення MindWave на Маврикії є частиною стратегічного бачення компанії Nilam Resources щодо використання потенціалу біткоїна. Ці активи будуть не лише важливим доповненням до портфеля компанії, а й дозволять залучити капітал для інвестицій у високоприбуткові генеруючі проєкти.

Відгук учасників громади Біткоїн

Проте в спільноті Біткоїну виникли суперечливі відгуки на заяву Nilam Resources. Зазначено, що ринкова капіталізація компанії складає лише $4 мільйони. Це викликало сумніви серед користувачів щодо можливості такій фірмі придбати біткоїни на суму понад $1,7 мільярда.

"Після того, як один з коментаторів зауважив, що мій твіт про те, що золотошукач придбав 24 000 BTC, є лише трюком вмираючої монетарної акції, я його видалив," - заявив аналітик Туур Демеестер.

У спільноті підкреслили, що лист про наміри та безпосередню угоду щодо придбання цифрового активу - це різні речі. Поширення новини, яка має великий охоплення, може бути частиною так званої схеми "Pump and Dump", спрямованої на штучне завищення ціни акцій компанії.

Хто купує біткоїни у компаній?

Компанія MicroStrategy вирішила змінити свій підхід до інвестування в біткоїн і зробила це ключовим елементом своєї корпоративної фінансової стратегії. Починаючи з серпня 2020 року, вони почали накопичувати біткоїни. Останнім роком, 18 березня, MicroStrategy додатково придбала 9245 BTC, витративши на це близько $623 млн. Загалом компанія придбала 214 246 BTC за $7,53 млрд за середньою ціною $35 160 за кожен біткоїн.