Кілька днів після відновлення крипторинку знову стикнувся з наступним спадом. Обсяг угод зменшився до мінімального рівня за останні тижні.
Зниження обсягу торгів до $63,63 млрд свідчить про повільний рух крипторинку, але інші показники також вказують на це. Наприклад, загальна капіталізація криптовалют впала до $2,3 трлн лише за один день.
Наслідком падіння ринку стала пониження цін на Біткоїн та Ефіріум. Ціна Біткоїна зараз складає $62 200 після зниження на 2,11%, а ціна Ефіріуму становить $2 999 після падіння на 2,25%. Здається, що падіння триває і впливає на інші криптовалюти.
Причини сьогоднішнього зниження ринку криптовалют
Криптовалютний ринок деякий час рухався у бічному тренді, але лише останні дні показав невелике зростання. Однак сьогодні ситуація різко змінилася через нові регуляторні перешкоди для криптовалютного ринку. Падіння цін на Bitcoin та низький обсяг біржових коштів погіршили настрої інвесторів.
Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) відчуває необхідність втручання у криптовалютний ринок.
SEC вимагає провести аудиту біржі, що може призвести до затримок у виплаті заявлених користувачами акцій. Robinhood відзначила, що готова співпрацювати з регулятором, щоб вирішити всі питання, пов'язані з аудитом.
4 травня 2024 року RHC отримала повідомлення від співробітників Комісії з цінних паперів і бірж США (надалі - Співробітники), в якому було сказано, що Співробітники повідомили RHC про те, що вони прийняли попереднє рішення рекомендувати Комісії подати позов до суду проти RHC за порушення розділів 15(a) і 17А Закону про цінні папери та біржі 1934 року, зі змінами та доповненнями.
У результаті цього біржа вирішила припинити торгівлю будь-якими криптовалютами, які були визнані або названі SEC цінними паперами. Це не перший випадок, коли Robinhood відмовляється від підтримки криптовалют. Раніше, коли SEC мала справу з Binance і Coinbase, назвавши Cardano, Solana і Polygon цінними паперами, Robinhood відразу видалила ці три криптовалюти.
Поступовий відтік коштів з біткоїн-ETF
Минулий тиждень став четвертим поспіль тижнем, коли на криптовалютному ринку спостерігався посилений відтік коштів з ETF, а AUM (активи в управлінні) зменшилися на $251 млн. Цей відтік продовжувався навіть після запуску гонконзьких біржових фондів на Біткоїн та Ethereum. Максимальний відтік був зафіксований у випадку з Біткоїном, коли з фондів було виведено $284 млн.
Постійний витік коштів призвів до зменшення популярності біткоїн-ETF, що мала прямий вплив на ціни на біткоїн.
Навпаки, Ethereum зупинив свою тижневу серію відтоків з рекордним притоком у розмірі $30 млн. Таким чином, загальний обсяг притоку склав $307 млн лише за перший тиждень з моменту запуску гонконзьких ETF.
Найнижчий рівень припливу біткойнів на біржах за останні десять років.
Крім втрат у припливі біржових ETF, приплив біржових інвестицій впав до найнижчого рівня за останні десять років. Так само як і у 2015 році, приплив біткоїнів на біржу зараз становить всього 20 тисяч BTC. Більше того, довгострокові власники зупинили розповсюдження біткоїнів, щоб накопичити їх.
Криптовалютний ринок може спостерігати повний спадний тренд, оскільки Біткоїн рухається до зони накопичення. Деякі аналітики навіть говорять про ймовірність того, що головна криптовалюта перетне позначку в $50 тисяч перед тим, як повернутися до історичного максимуму.
Ви могли не помітити:
- Кит, який спав протягом 10 років, перевів $44 мільйони в BTC.
- Вперше на Prozorro буде продано Біткоїн: як взяти участь в аукціоні
- Біткоїн і Ефір втратили свої позиції на критично важливих рівнях.