Greenpeace виявила нову причину для незадоволення.

  • 16.01.2024 17:13
  • 2 хвилини читання
Greenpeace виявила нову причину для незадоволення.

У офіційній сторінці організації Greenpeace, яка займається міжнародною природоохоронною діяльністю, було засуджено затвердження спотових біткоїн-ETF через необґрунтовані кліматичні аргументи. Про це повідомляється у соціальній мережі Х.

Заява Greenpeace стверджує, що рішення регулятора призводить до загроз для клімату та суспільства, як відомо. Однак, організація визнає, що фінансова система та Волл-стріт отримають користь від такого рішення.

У Greenpeace було підкреслено важливість відповідальності BlackRock та Fidelity у вирішенні так званої "проблеми забруднення навколишнього середовища, яку створює Біткоїн". Представники організації, присвяченої клімату, продовжують критикувати процес майнінгу та алгоритм консенсусу Proof-of-Work.

Реагування спільноти Біткоїн

Біткоїнери категорично заперечують необгрунтовані обвинувачення з боку Greenpeace. Вони особливо наголошують на здатності майнінгу ефективно використовувати відновлювальні джерела енергії та збалансовувати традиційні енергетичні системи.

Вони не забули також, що компанія Ripple надала Greenpeace фінансування у розмірі $5 млрд для підтримки їх кампанії проти Біткоїна. Тому, ймовірно, в цьому контексті кліматичні мотиви не є основними.

Активісти Greenpeace ведуть активну кампанію проти використання Біткоїна.

Протягом останніх двох років працівники Грінпису провадять постійні інформаційні кампанії проти Біткоїна. Вони обвинувачують його в великому споживанні енергії, використанні копального палива і пропонують перейти на механізм консенсусу Proof-of-Stake. Біткоїн-спільнота послідовно відкидає всі звинувачення і виступає в захист протоколу та Proof-of-Work.