Hashdex запустила біткоїн-фонд з можливістю купівлі та продажу на міжнародних біржах.

  • 27.03.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Hashdex запустила біткоїн-фонд з можливістю купівлі та продажу на міжнародних біржах.

Компанія Hashdex, яка управляє активами, приєдналася до ринку спотових фондів Bitcoin після завершення конвертації свого ETF. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, компанія Hashdex перейменувала та перетворила свій ф'ючерсний фонд Hashdex Bitcoin Futures ETF на Hashdex Bitcoin ETF із тікером "DEFI".

"Переіменування DEFI є результатом завершення перетворення інвестиційної стратегії DEFI, що дозволить фонду здійснювати спотові інвестиції в біткоїн та відстежувати новий базовий індекс з 27 березня 2024 року", - повідомили представники компанії.

Фонд, перетворений на інвестиційний, планує інвестувати не менше 95% своїх активів в реальний біткоїн, а до 5% залишених активів буде вложено в ф'ючерсні контракти на біткоїн, які торгуються на Чиказькій торговій біржі (CME), а також у готівкові кошти.

"З початку свого заснування у 2018 році Hashdex наполегливо вірила, що біткоїн - це можливість для майбутніх поколінь", - відзначив співзасновник і генеральний директор компанії Марсело Сампайо.

Хто ще планує запустити спотовий біткоїн-ETF?

Компанія VSFG, що спеціалізується на управлінні активами, разом зі своїм партнером Value Partners, подала заявку на створення спотового біржового фонду Bitcoin в Гонконзькій комісії з цінних паперів і ф'ючерсів (SFC).

У грудні 2023 року, менше ніж за два тижні після того, як близько дюжини заявників отримали дозвіл на створення спотових біткоїн-ETF у США, регулятори Гонконгу заявили, що готові розглянути заявки на створення спотових біткоїн-ETF.

У січні китайська компанія Harvest Global Investments, яка є великим гравцем у сфері управління активами, стала першою, хто подав заявку на створення спотового фонду біткоїну в SFC. На сьогоднішній день щонайменше 10 фінансових установ планують подати заявки на запуск біткоїн-ETF в Гонконгу.

На Уолл-стріт виникло зацікавлення в біткоіні.

Останнім часом зацікавленість в спотових біткоїн-фондах зростає серед клієнтів одного з найбільших інвестиційних банків Goldman Sachs. Цей інтерес збільшується завдяки схваленню десяти нових біткоїн-ETF в США, що робить BTC невід'ємною частиною традиційних ринків.