HSBC став першим серед банків, який токенізував золото.

  • 27.03.2024 16:15
  • 4 хвилини читання
HSBC став першим серед банків, який токенізував золото.

Токени на основі золота можна купити через онлайн-банкінг HSBC та мобільний додаток HSBC HK.

Британський міжнародний комерційний банк HSBC запровадив токенізацію золота для рядових інвесторів у Гонконзі.

"Золотий токен" HSBC був створений на платформі цифрових активів банку Orion. Його можна придбати через Інтернет-банкінг HSBC і мобільний додаток HSBC HK, повідомляє CoinDesk з посиланням на прес-реліз банку.

Фінансовий інститут аспірує на звання першої банківської установи, яка створила реальний актив на основі технології блокчейн, спрямований на роздрібний ринок.

Також дивіться: Swift впроваджує платформу для використання цифрових валют центральних банків і токенізації.

"Ми пишаємося тим, що золотий токен HSBC, створений на базі HSBC Orion, є першим товарним продуктом в Гонконзі, який використовує технологію розподіленого реєстру, як це схвалено Комісією з цінних паперів і ф’ючерсів", - відзначила Меггі Нг, керівник відділу фінансового забезпечення HSBC Hong Kong та персональних банківських послуг.

У листопаді минулого року ми повідомляли про те, що HSBC представляє пропозицію токенізованого золота, яка буде доступна на їхній новій платформі зберігання цифрових активів. Ця платформа була створена в співпраці зі швейцарським експертом зі зберігання криптовалют Metaco.

HSBC створив цифрового представника фізичного активу – лондонське золото, яке знаходиться в його сховищі. Торгівля токенізованим фізичним золотом стала доступна для інституційних інвесторів через дилерську платформу банку Evolve або API.

Токенізація перетворює фізичні запаси золота клієнтів на дозволене цифрове представлення, яке інтегрується в операційну інфраструктуру HSBC, включаючи Evolve. Це дозволяє клієнтам бачити цифрове відображення їхніх токенізованих золотих операцій і позицій, що відповідають їхнім фізичним активам.

Нагадаємо, що криптовалютна біржа Binance випустила нову платформу прогнозів Futures NEXT. За її допомогою користувачі можуть робити ставки на токени, які будуть додані до лістингу на ф’ючерсному ринку цієї платформи. Учасники можуть отримати винагороду, якщо вибраний ними актив буде торгуватися на новій платформі від Binance.

Також у нашій статті ми розглянули важливі відмінності між токенами та монетами, що допоможе вам краще зрозуміти їх унікальні особливості та ролі в цифровій екосистемі.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Токенізація - це процес розбиття тексту на окремі елементи, так звані токени, які можуть бути словами, символами чи реченнями. Цей процес допомагає комп'ютеру зрозуміти текст і обробляти його.

ICO без провалів: Як запустити, скільки коштує і як на ньому заробити

Три кращі кітячі меми цього тижня