Hут 8 будує великий центр обробки даних в Техасі.

  • 28.02.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Hут 8 будує великий центр обробки даних в Техасі.

Компанія Hut 8 розпочала будівництво дата-центру в Калберсоні, штат Техас. Очікуваний хешрейт нового об'єкта – 3,6 EH/s, як повідомило підприємство на своїй сторінці у соціальній мережі Ікс.

За розрахунками, будівництво об'єкта зі споживаною потужністю 63 МВт вийде на 40% дешевше, ніж його закупка. За останні дані компанії, вартість покупки об'єкта складала $460 000 за МВт, тоді як будівництво за власними силами фірми обійдеться в $275 000 за МВт.

Зокрема, для компанії в окрузі Калберсон це означає, що ми плануємо побудувати його за $17,3 млн або навіть менше, замість орієнтовно $29 млн, - повідомив Генеральний директор компанії Hut 8 Ашер Генут.

Компанія також оголосила про перегляд своєї стратегії щодо біткоїну і планує використовувати цифрові активи для фінансування стратегічних ініціатив. Конкретні рішення про продаж BTC, які зберігаються на балансі, будуть прийматися в кожному окремому випадку. Спершу це стосуватиметься розширення в Калберсоні.

"Основним принципом нашої нової стратегії є розумне використання капіталу з метою підтримки стійкого балансу і позиціонування себе для вигідного використання можливостей відповідно до їх виникнення", - зазначив Генут, нагадавши про майбутній халвінг.

Чорна смуга у житті героя Hut 8

У січні акції канадського майнера Hut 8 впали на 23%, з $9,3 до $7,1 через інформацію, що надійшла від компанії JCapital Research про деталі угоди щодо злиття з іншим майнером біткоїнів US Bitcoin (USBTC). У звіті зазначено "юридичні проблеми" американської компанії.

Крім цього, JCapital твердить, що генеральний директор USBTC Майкл Хо, який зараз є головним стратегом Hut, приховував свої зв'язки з просувальниками акцій Honig Group. У 2019 році Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила Honig Group у співучасті в "класичних шахрайських схемах".

Ще одне зниження акцій Hut 8 на 8% сталося після того, як генеральний директор Джеймі Левертон покинув компанію. На його місце був призначений Ашер Генут, який був одним із засновників U.S. Bitcoin.

Плани на Техас - це плани для подорожі до штату Техас.

Раніше компанія Hut 8 уклала проміжну угоду щодо створення ще одного майнінг-центру в Техасі - у Седарвейлі. Ця угода була укладена в рамках процедури банкрутства компанії Celsius Network.

Новий об'єкт призначений для розміщення близько 66 000 майнерів з потужністю понад 215 МВт і має на меті виконання фінансових зобов'язань перед кредиторами збанкрутілого банку Celsius.