Як Telegram розширює децентралізовану мережу TON після початку монетизації - Дуров

  • 29.02.2024 18:15
  • 3 хвилини читання
Як Telegram розширює децентралізовану мережу TON після початку монетизації - Дуров

Популярний месенджер Telegram готується впровадити заходи для децентралізації криптовалюти TON, яка буде використана для монетизації реклами, з метою уникнути її монополізації.

Недавно було оголошено, що Telegram з березня починає виплати для власників каналів через блокчейн TON. Після цього анонсу курс монети різко підскочив.

Рекламна платформа Telegram стане відкритою для всіх рекламодавців у майже 100 нових країнах. У власників каналів буде можливість отримувати 50% всього доходу, який Telegram заробляє на рекламі на їхніх каналах.

Також читайте: Telegram впровадив декілька значущих функцій.

Після цього оголошення багато користувачів висловили занепокоєння, що після запуску монетизації месенджер почне контролювати значну частину емісії монети. Засновник Telegram Павло Дуров на своєму каналі запропонував варіант вирішення можливої проблеми.

Він зазначив, що команда Telegram матиме право на володіння лише 10% від загальної пропозиції TON. Лишки планують продавати довгостроковим інвесторам за зниженою ціною. Ці активи будуть заблоковані на термін від 1 до 4 років.

"Таким чином, TON, що вільно плаває, буде заблоковано, що сприятиме стабілізації екосистеми та зменшенню волатильності", - пояснює Дуров.

Вас може зацікавити: Coinbase впроваджує можливість пересилки криптовалюти за допомогою посилань, відправлених через WhatsApp і Telegram.

Він заявив, що готовий розглянути заявки від великих інвесторів (від $1 млн і вище), які зацікавлені у покупці монети. Також він опублікував свою електронну адресу, на яку можуть звертатися інвестори зі своїми пропозиціями.

За словами засновника Telegram, участь більше довгострокових власників TON сприятиме стабільності і децентралізації проекту.

Нагадаємо, що 13 вересня 2023 року Telegram оголосив про запуск нового гаманця із самостійним зберіганням на базі The Open Network (TON), який дає користувачам повний контроль над їх цифровими активами. Гаманець, відомий під назвою TON Space, надає користувачам цифрові права власності на блокчейні для обміну повідомленнями.

Інтеграція є важливою подією як для Telegram, так і для The Open Network (TON), особливо з урахуванням юридичних проблем Telegram, пов’язаних з TON.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Популярний месенджер Telegram випустив передноворічне оновлення, в якому з'явились нові функції.

У Telegram з'явилася нова корисна можливість - огляд.

У Telegram запрацював ряд нововведень.