Як заробляти на криптовалюті до 65% на рік: огляд програми Earn на EXMO.com

  • 18.03.2024 17:01
  • 7 хвилин читання
Як заробляти на криптовалюті до 65% на рік: огляд програми Earn на EXMO.com

Дізнайтеся, як заробити пасивний дохід з криптовалют!

Стандартним способом отримання пасивного доходу з криптовалюти є придбання активів і їх подальша продаж за вищою ціною після зростання курсу. Програма Earn дозволяє отримувати прибуток з криптовалюти в будь-який час, незалежно від ринкової ситуації. Дізнайтеся, як працює ця програма, як можна приєднатися до неї та отримати до 65% щорічного прибутку з популярних цифрових активів.

Що означає заробляти?

Earn - це сервіс, який дозволяє отримувати постійну пасивну винагороду у криптовалюті. Для цього потрібно лише підписатися та заморозити певну суму активів на один місяць.

Чим більше активів ви підписуєте, тим більше отримуєте винагороду. Крім того, можна збільшити свій дохід за рахунок підвищених ставок та спеціальних пропозицій. Наприклад, платформа EXMO.com має спеціальні умови для новачків: 10% на рік для ETH та 65% на рік для стейблкоїнів USDT, USDC і DAI протягом першого місяця підписки.

Які ресурси підходять для заробітку?

Програма підтримує велику кількість активів, включаючи стейблкоїни, провідні криптовалюти з першої десятки за ринковою капіталізацією та монети інноваційних технологічних проєктів.

В даний момент Earn від EXMO.com пропонує можливість оформлення підписки на 20 криптовалют, що робить його відмінним інструментом для розширення криптопортфеля та захисту коштів від ризиків. Серед підтримуваних активів є класичні BTC, ETH і USDT, а також TON, ATOM, DOT, ADA, SUI, NEAR та інші.

Яка може бути зарплата з активів?

Відсоткові ставки залежать від умов кожної конкретної біржі. У таблиці наведено відсоткові ставки на рік для деяких активів на платформі EXMO.com та інших платформах станом на 7 березня 2024 року. У всіх випадках враховується місячна або безстрокова підписка на Earn.

Цікавою є тема трьох криптовалют, ціна яких може зроснути до $1 у квітні.

Розмір ставок на EXMO.com залежить від обраного пакету підписки: Basic, Standard або Advanced. Кожен користувач має можливість використовувати пакет Basic, але цей пакет пропонує найнижчі ставки. Для отримання підвищених ставок пакетів Standard або Advanced, необхідно мати певну кількість внутрішнього токену платформи EXMO.com - EXMO Coin (EXM) на балансі. З більшою кількістю EXM на балансі ви отримуєте вищі ставки.

Крім того, ставки регулярно змінюються в залежності від продуктивності протоколів, де знаходяться активи. Чим більше інвесторів підписуються на певний криптоактив, тим вище винагорода. Саме тому платформа EXMO.com вже оновила максимальні відсоткові ставки для:

  • USDT та USDC: від 3% до 9%;
  • Зроблено: з 2 відсотків до 5 відсотків.
  • ADA: від 1,5% до 3%;
  • TRX: від 1,5% до 2,5%;
  • Вартість LTC та EURT становить від 1% до 1,5%.

Із яких джерел походять нагороди?

Кожна фондова біржа має свої власні джерела та механізми генерації винагород. EXMO.com співпрацює з провідним DeFi-протоколом Gearbox Protocol, що дозволяє заробляти пасивний дохід шляхом безпечного позичання коштів.

Інші джерела винагород включають у себе співпрацю з Aave, Compound, MakerDAO та іншими ключовими DeFi-протоколами. Компанія EXMO.com переказує кошти підписників Earn цим протоколам, а потім повертає їх з урахуванням відсотків та розподіляє між користувачами.

Читайте популярне: X-to-earn як захоплююча модель заробітку в інтернеті.

Як забезпечується безпека користувачів та їх коштів в Earn?

Оскільки програма Earn - це складова DeFi-кредитування, вона піддається ризикам, що виникають від ринкової волатильності, ліквідності активів, роботи смарт-контрактів, можливих помилок управління та інших факторів.

Проте безпека та прозорість користувачів є основними пріоритетами на EXMO.com. Платформа має власну систему моніторингу ризиків та їх управління, яка включає такі заходи, як розміщення активів лише на протоколах, що пройшли аудит від авторитетних компаній або що мають заморожені активи на суму від $50 мільйонів. Також активи розподіляються між різними протоколами для максимальної диверсифікації ризиків, а доходність протоколів постійно контролюється для своєчасного перерозподілу активів.

Як оформити підписку Earn на EXMO.com?

Сервіс Earn від EXMO.com привертає увагу не лише високими відсотками, але й зручним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, а також легким процесом укладення угоди.

Спочатку необхідно створити акаунт на сайті EXMO.com та пройти просту верифікацію. Потім поповніть баланс криптовалютою або придбайте необхідні монети з банківської картки в розділі "Купити криптовалюту". Оберіть актив, на якому бажаєте заробляти, на сторінці програми Earn та виберіть тип підписки (Basic, Standard або Advanced), після чого натисніть "Почати". Першу винагороду ви отримаєте вже через місяць!

Приєднуйтеся до Earn і збільшуйте свої криптовалюти легко та швидко!

Оформлення підписки Earn.

Ознайомтеся з іншими популярними статтями.

3 криптовалюти, які обіцяють 10-кратний прибуток

Оновлення Ethereum Dencun - що це таке і чому воно важливе? Оновлення Ethereum Dencun - це нова версія блокчейн мережі Ethereum, яка має на меті покращити її ефективність, швидкість та масштабованість. Це важливе оновлення, оскільки дозволить зробити мережу більш стійкою до атак, забезпечить швидку та надійну обробку транзакцій і покращить умови для розвитку додатків на основі мережі Ethereum. Для користувачів це означає більш безпечну та ефективну роботу з Ethereum, що сприятиме подальшому розвитку цієї популярної криптовалюти.

За даними Bloomberg, кожного дня з'являється все більше мільйонерів у світі криптовалюти Bitcoin.