Як змінить халвінг вартість Біткоїна та чого очікувати від ШІ - Михайло Пацан

  • 05.03.2024 18:30
  • 3 хвилини читання
Як змінить халвінг вартість Біткоїна та чого очікувати від ШІ - Михайло Пацан

Біткоїн перевищив рубіж у $67 тисяч, альткоїни також стрімко ростуть, компанії Web3 активно розповсюджують свої токени через кампанії AirDrop. Що чекати далі? Чи буде корекція перед халвінгом?

Про це повідомляє Михайло Пацан, фінансовий радник та засновник Web3-університету, на своїй сторінці у Facebook. Також він є основоположником проекту "Навчись заробляти глобально".

Планується проведення халвінгу у квітні. Після попередніх обвалів на 15%, можна очікувати зниження ціни до $51-55 тис. Це перше умовне припущення. Друге - собівартість видобутку Біткоїна зросте до приблизно 35 тис.

Фактичний діапазон від $35 до $50 тис. - це саме той проміжок для нової можливості купівлі Біткоїна перед його вирішальним рухом "To the moon" до $80 тис. Зазначає Михайло Пацан. Це третій пункт, - наголошує Михайло. - Найкраща стратегія полягає в тому, щоб не шукати мінімуми, а займати позицію щомісяця.

Цікаве у контексті: Що означає хешрейт і як він впливає на ціну біткоїна

Він підкреслив, що імпульсом також є активне зростання штучного інтелекту і робототехніки.

"Вони будуть потребувати фінансової взаємодії один з одним, а моєю інтуїцією вгадує, що банки не відкриють рахунки для роботів незабаром. Ось тут і приходить Web3. Загалом децентралізований ШІ + технології Web3 є трендом на майбутні роки. Хоча ми тільки на початку цього шляху, важливо не очікувати хайпу раніше, ніж через 3-6 років".

Світ вже пройшов довгий шлях у дослідженні штучного інтелекту, розробці фундаментальних моделей і навчанні моделей спілкуватися між собою. Очікується, що штучний інтелект почне інтегруватися в наше щоденне життя та бізнес все більш і більш. Однак це лише початок...

Відео створено за допомогою стабільної відео-моделі.

Ми раніше повідомляли, що Біткоїн досяг історичного максимуму у відношенні до євро та фунта стерлінгів. У понеділок провідна криптовалюта досягла позначок 60 447 євро і 51 736 фунтів стерлінгів на біржі Coinbase. Проте, ціна монети ще не перевершила свій історичний пік у доларовому еквіваленті, який становив понад $69 тис. і був зафіксований у листопаді 2021 року на цій криптобіржі. Детальніше читайте тут.

Ознайомтесь з іншими популярними відомостями:

6 штучних інтелектів, які можуть випередити Ripple у 2024 році.

На якому рівні гривня за капіталізацією знаходиться у рейтингу валют CoinMarketCap?

Журнал PaySpace відвідав LEAP 2024 у Саудівській Аравії.