Які галузі криптовалют найбільше вигідні для інвесторів?

  • 03.04.2024 15:16
  • 5 хвилин читання
Які галузі криптовалют найбільше вигідні для інвесторів?

Давайте розглянемо, які саме галузі криптовалют найбільше заробили з початку цього року.

У першому кварталі цього року в різних секторах криптовалютного ринку спостерігається вражаюче зростання прибутковості. Наприклад, мемкоїни показали неймовірне зростання до 1313%, що привернуло увагу інвесторів. Крім того, сектори RWA та AI також сяють успіхом.

Згідно з останніми даними від CoinGecko, мемкоїни виявляють надзвичайну прибутковість з початку 2024 року, що в середньому становить 1313%. Цей показник є найвищим серед усіх сегментів цієї галузі.

Серед 10 найбільших мемкоїнів за ринковою капіталізацією на кінець першого кварталу виділяються три нові віртуальні активи, які були запущені лише в березні 2024 року: Бретт (BRETT), Книга мемів (BOME) і кіт у собачому світі (MEW).

Згідно з офіційними даними, до кінця першого кварталу компанія BRETT показала найвищий ріст прибутковості, що становить 7727,6% від її початкової ціни. На другому місці за рістом прибутковості знаходиться цифровий актив dogwifhat (WIF), який збільшився на 2721,2% за звітний період.

Експерти ділиться успішними досягненнями у секторах RWA, AI та інших.

Крім мемкойнів відзначилися й представники інших галузей. Сектор RWA продемонстрував прибутковість 285,6% у першому кварталі 2024 року. Серед найбільших токенів — MANTRA (OM) і TokenFi (TOKEN). Вони подорожчали на 1074,4% і 419,7% відповідно, тоді як XDC Network (XDC) була єдиною, чиї котирування впали на 15,6%.

Сектор штучного інтелекту (ШІ) показав прибутковість на рівні 222% у першому кварталі. Усі токени ШІ з великою ринковою капіталізацією піднялись у ціні, передовідьми є мережа AIOZ (AIOZ) - 480,2% і Fetch.ai (FET) - 378,3%.

Криптовалюти, що відносяться до сектору DeFi, показали збільшення прибутковості на рівні 98,9%. Особливо це сталося після кінця лютого, коли було оголошено про зміну комісій на платформі Uniswap (UNI). Найбільш успішним активом з великою капіталізацією став Ribbon Finance (RBN), який зросив у ціні на 430,8% після переходу проєкту на блокчейн Aevo та вдалого запуску токена.

Іншими високодохідними токенами DeFi стали Jupiter (JUP) з прибутковістю 125,7%, Maker (MKR) з прибутковістю 121,2% і The Graph (GRT) з прибутковістю 111,0% за квартал відповідно.

Спочатку DePIN зазнавала збитків у першій половині минулого кварталу, але вдалося завершити його з прибутковістю на рівні 81%. Лідерами зростання стали Arweave (AR) зі зростанням на 292,5%, а також Livepeer (LPT) — на 133,7% і Theta Network (THETA) — на 124,5%.

Мережі блокчейну першого рівня (L1) показали зріст лише на 70%. Solana (SOL) зріс на 91,9%, Toncoin (TON) і Bitcoin Cash (BCH) подорожчали на 131,2% і 130,5% відповідно. Bitcoin (BTC) збільшився на 65,1%, а Ethereum (ETH) — на 53,9%.

У галузі GameFi було зафіксовано зростання на 64,4%. Сектор L2 не виправдав очікувань своїх прихильників, показавши середній ріст лише на 39,5%. Arbitrum (ARB) підвищився на 5,6%, Polygon (MATIC) на 1,2%, тоді як Optimism (OP) подешевшав на 1,2%.

Ми раніше розглядали, в які мемкоїни найбільше інвестують кити: дослідження.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Куди інвестують найзаможніші люди світу
  • Головний аналітик від Ark Invest Кеті Вуд назвала основні мотиви для продажу акцій компанії Coinbase.
  • Ефективне фінансове планування є ключовим елементом успішного управління фінансами. Воно допомагає людям краще розуміти свою фінансову ситуацію, поставити цілі і стратегію досягнення їх, контролювати витрати і збільшувати заробіток. Власне фінансове планування дозволяє досягти стабільності та успіху у фінансових справах.