Які великі компанії вкладають кошти в Біткоїн?

 • 24.02.2024 09:46
 • 4 хвилини читання
Які великі компанії вкладають кошти в Біткоїн?

Кількість інвесторів, які інвестують гроші в Bitcoin, постійно збільшується. Серед них є і великі компанії зі світовим іменем.

Нещодавно з'явилась інформація, що Reddit, популярна соціальна платформа з понад 73 мільйонами щоденних активних користувачів, почала купувати BTC. Під таким світлом ми пропонуємо розібратися, які компанії мають найбільше біткоїнів.

 1. MicroStrategy Inc. - американська компанія, яка спеціалізується на наданні бізнес-аналітики, мобільного програмного забезпечення та хмарних послуг. Згідно з CoinGecko, на сьогоднішній день вони є лідером серед компаній за кількістю власних біткоїнів. Станом на 24 лютого 2024 року у їхньому балансі знаходиться 174 530 монет, загальною вартістю $8,83 млрд.
 2. Galaxy Digital Holdings - це велика інвестиційна компанія, яка спеціалізується на криптовалютах. На кінець жовтня 2023 року вона мала 12 545 BTC, а зараз на її балансі - 17 518 монет на суму $886 млн.
 3. Marathon Digital Holdings - це компанія, яка спеціалізується на розробці технологій цифрових активів і гірництві криптовалют. У неї є власні 13 716 BTC на суму $694 млн.
 4. Tesla, виробник електромобілів, зараз займає четверте місце у світі. У 2021 році компанія інвестувала $1,5 мільярда в біткоїн і досі приймає цю криптовалюту як оплату за свої автомобілі. На кінець лютого 2024 року на рахунках компанії знаходиться близько 10500 монет.

Нагадаємо, що упродовж 2021 року компанія Tesla тримала приблизно 40 000 біткоїнів. Однак у червні 2022 року вона продала велику частину свого портфелю (близько 30 тис. BTC). Експерти вважають, що цей продаж був здійснений не вчасно, оскільки тоді ціна монети становила менше $20 тис.

Цікава тема: у Marathon було добуто невірний блок Біткоїна. Яке це має значення?

На п'ятому і шостому місцях розташувалися Hut 8 Mining Corp (канадська компанія, що займається видобутком криптовалют) та Coinbase Global, Inc. (власник відомої платформи обміну криптовалют), які мають 9 366 та 9 181 біткоїнів відповідно.

Окрім цих компаній, в Біткоїн також інвестують численні інші відомі бренди.

 • Група CME;
 • Кав'ярня "Старбакс".
 • Корпорація Майкрософт,
 • Кока-кола;
 • Банк PNC;
 • Банк Нью-Йорк Мелон.

Також нагадаємо, що одним з найвідоміших інвесторів у BTC є голова ARK Invest Кеті Вуд. Приблизно чверть своїх активів вона тримає у BTC. Раніше Кеті стверджувала, що Bitcoin може замінити золото в умовах банківської кризи в США, а також що на цю криптовалюту можна буде сміливо спекулювати в період глобальної кризи.

Не забудемо, що Кеті Вуд продала акції Coinbase за $31 мільйон. Щодо причин читайте тут.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Компанія Binance оголосила про додавання на свою платформу криптовалют Solana, Worldcoin та Filecoin.

Три криптовалюти, які коштують менше ніж $0,10, варто придбати найближчим часом.

Майк Новограц заявив про можливий низький рівень ціни Біткоіна.