Який був середній прибуток криптоінвесторів у 2023 році?

  • 07.02.2024 14:47
  • 3 хвилини читання
Який був середній прибуток криптоінвесторів у 2023 році?

Дохід значно відрізняється від криптозими 2022 року, коли інвестори в середньому втратили понад 7 000 доларів.

Середній чистий прибуток криптоінвесторів від продажу криптовалюти у 2023 році становив близько $900, як свідчать дані, надані постачальником програмного забезпечення для криптовалют CoinLedger. Згідно з даними документа, у 2022 році середньі втрати на кожну людину складали $7102.

CoinLedger проаналізував фінансову звітність 500 000 своїх користувачів і встановив, що середня сума реалізованого прибутку криптоінвесторів у 2023 році, коли галузь почала відновлюватися, становила $887,60.

Реалізовані прибутки та збитки виникають, коли інвестор продає криптовалюту за іншу ціну, ніж ту, за яку він її спочатку придбав. В США, для цілей оподаткування, така подія відбувається, коли криптовалюта переказується на гаманець, який належить не інвестору, наприклад, при продажу на біржі.

Девід Кеммерер, генеральний директор компанії CoinLedger, повідомив, що відомості свідчать про оживлення криптовалютного ринку.

"Після занепаду FTX в криптовалютній екосистемі було помічено вільне падіння цін на активи. Останнє зростання свідчить про стабільність галузі".

У протягом 2022 року загальний обсяг криптовалютного ринку зменшився на понад 1,5 млрд доларів через численні занепади у криптоіндустрії, включно з екосистемою Terra, криптобіржею FTX та криптокредиторами Celsius і Voyager.

Але у 2023 році ситуація зазнала змін на фоні численних крахів американських банків і оптимізму, пов'язаного з запуском спотових біржових фондів Біткоїна, які, врешті-решт, отримали схвалення в січні.

Ці відомості підтверджують тезу про те, що володарі Біткоїна менш часто розпродовжують свої монети, ніж інвестори інших криптовалют", - повідомили в CoinLedger.

Кеммерер повідомив Cointelegraph, що 80% їхніх користувачів знаходяться у США, хоча дані також включають клієнтів з Австралії, Канади та інших країн.

Раніше ми розповідали про погляд Кеті Вуд на те, що в умовах банківської кризи в США Біткоїн замінить золото.

Вам могло пропустити увагу:

  • 4 токени на придбання у лютому 2024 році — аналітика
  • Останній блок біткоїна: криптоєвангеліст Чарлі Шрем оголосив дату.
  • SEC встановила нові правила контролю за криптовалютами.