Якій карі є не засновнику Binance Чанпен Чжао?

  • 24.04.2024 14:46
  • 4 хвилини читання
Якій карі є не засновнику Binance Чанпен Чжао?

Міністерство юстиції США вимагає від колишнього генерального директора Binance Чанпена Чжао 36 місяців ув'язнення і сплату штрафу у розмірі $50 млн.

Міністерство правосуддя США запропонувало засудити колишнього генерального директора Binance Чанпена Чжао на 36 місяців ув'язнення та оштрафувати на суму $50 млн.

Юридичний колектив Чжао відповів, що ув’язнення їх клієнта буде непередбаченим, оскільки раніше не було жодних подібних випадків. Вони представили альтернативу у вигляді випробувального терміну, можливо, з домашнім ув’язненням у його резиденції в Абу-Дабі.

Зараз Чжао перебуває на волі в США під заставою, а оголошення вироку заплановане на 30 квітня.

Чому Міністерство юстиції вимагає для Чжао 36 місяців ув'язнення?

Спочатку Чжао було загрожено 18-місячним ув'язненням згідно з угодою про визнання вини. Проте у своєму клопотанні від 23 квітня Мін'юст заявляє, що протиправні дії Чжао були значно більшими, і потребує суворішого покарання.

Управління вказало, що Чжао та Binance усвідомлено спрямували свою увагу на американських користувачів у рамках своєї стратегії розширення, ігноруючи при цьому місцеве законодавство. Прокурори стверджують, що дії Чжао були навмисними, обумовленими прорахованим бізнес-рішенням нехтувати законами США у прагненні до зростання та особистої вигоди.

Кррім того, Мін'юст підкреслив недбалість Чжао у впровадженні відповідних заходів з протидії відмиванню грошей на платформі Binance, що дозволило незаконним коштам безперешкодно перетікати на неї.

Чжао вирішив не дотримуватися основних вимог США щодо боротьби з відмиванням грошей (AML); він вирішив не впроваджувати і не підтримувати дієву систему "знай свого клієнта" (KYC), що перешкоджало ефективному моніторингу транзакцій і дозволяло підозрілим і злочинним користувачам здійснювати транзакції через Binance.

Отже, Міністерство юстиції вважає, що його рішення повинно бути використане для того, щоб надіслати сигнал світові та зупинити інших від створення "майнових і бізнес-імперій шляхом порушення законів США".

Мін’юст підсумував, що тритисячне ув'язнення разом із узгодженим штрафом у розмірі $50 млн сприятиме конкретному і загальному стримуванню.

Відповідь Чжао - это китайське традиційне вітання або привітання, яке використовується у спілкуванні з друзями та близькими людьми.

Адвокати Чжао твердять, що засновник біржі сильно жалкує за вчинений злочин і показує виняткове відчуття відповідальності та готовність до виправлення.

Адвокати вказали:

"Чжао - правопорушник, який вперше порушив закон без наміру завдати комусь шкоду. Він не є загрозою для повторного вчинення злочинів. Він прибув до цієї країни добровільно, щоб взяти на себе відповідальність".

У зв'язку з цим команда юристів просила суд призначити йому покарання у вигляді випробувального терміну відповідно до попереднього вироку.

Винесення вироку Чжао, яке заплановане на 30 квітня, ймовірно, стане другим за величиною судовим процесом після справи Сема Бенкмана-Фріда.

Це може бути цікаво для вас:

  • Binance зміцнює вимоги до ідентифікації користувачів (KYC).
  • Криптовалютна біржа Binance представила свою першу раду директорів, куди увійшли видатні фінансові експерти і представники галузі блокчейну.
  • Основоположник Binance розкрив деталі свого нового проєкту.