Якого відсотка буде володіти Telegram з toncoin?

  • 01.03.2024 17:45
  • 3 хвилини читання
Якого відсотка буде володіти Telegram з toncoin?

Деякі особи висловили стурбованість щодо того, що після продажу реклами виключно за Toncoin (TON), Telegram може отримати надмірну кількість монет, яка буде надто сконцентрованою для децентралізованої екосистеми. Щоб уникнути цього, Павло Дуров вирішив обмежити максимальний обсяг, який може володіти соціальна мережа.

Про це він згадав у Telegramі.

Для того, щоб обмежити частку Telegram в TON на рівні приблизно 10% від пропозиції, ми будемо продавати майбутні надлишки наших запасів TON довгостроковим інвесторам за планом блокування та наділення правами на 1-4 роки, але зі знижкою до ринкової ціни. Таким чином, TON, що перебувають у вільному обігу, будуть зафіксовані, що стабілізує екосистему та зменшить волатильність," - пояснює Павло Дуров.

За його словами, потенційні інвестори в TON активно намагаються зв’язатися з командою Telegram через різні канали. Щоб зробити процес продажу будь-яких TON через Telegram справедливим і організованим, була створена нова електронна адреса investors@telegram.org, де великі інвестори ($1M+) можуть висловити свою зацікавленість. За участю більшої кількості довгострокових власників, TON буде залишатися стабільним і децентралізованим.

Цікавою новиною є те, що Telegram представив кілька важливих функцій.

Нагадаємо, що з березня фінансові виплати власникам каналів в Telegram стартували через блокчейн TON. У зв'язку з цим курс монети різко підскочив після великого анонсу.

За словами Павла Дурова, трансляції каналів у Telegram щокварталу отримують 1 трильйон переглядів. Проте лише 10% цих переглядів заробляються за допомогою Telegram Ads - спеціального інструменту реклами, створеного з урахуванням конфіденційності.

Тому рекламна платформа Telegram вирішила зробити важливий крок і відкрилася для всіх рекламодавців у майже 100 нових країнах. Наразі точний список цих країн не уточнюється. Власники каналів з цих країн тепер отримуватимуть 50% від усіх доходів, що Telegram отримує від реклами.

Ознайомтесь з іншими популярними статтями:

Компанія Coinbase випускає нову функцію - криптоперекази за посиланнями, які можна відправити через WhatsApp і Telegram.

Компанія Telegram випустила передноворічне оновлення, в якому з'явилися нові функції.

У Telegram з'явилася нова корисна функція - огляд.