Якщо Маск вклав би гроші в Біткоїн замість Twitter, то він заробив би більше.

  • 12.03.2024 17:16
  • 3 хвилини читання
Якщо Маск вклав би гроші в Біткоїн замість Twitter, то він заробив би більше.

Поскільки Біткоїн (BTC) продовжує побивати рекорди, досягаючи нових історичних максимумів, багато трейдерів та інвесторів переглядають свої портфелі та аналізують, скільки вони б отримали, якби вклали гроші в провідну криптовалюту, коли її ціна ледь сягала $20 тисяч.

Можливо, Ілон Маск відчуває докори сумління через своє рішення придбати X (колишній Twitter) замість того, щоб інвестувати в BTC. На час покупки Twitter Біткоїн коштував $20268 за одну монету.

Які були б доходи Ілона Маска, якщо він інвестував у Біткоїн?

Якби Маск вирішив інвестувати свої $44 мільярди у Bitcoin, його інвестиції зростили б на 274%, що призвело б до поточної вартості близько $164,56 мільярда.

Останні дані показують, що статки Ілона Маска становлять $195 млрд. Якщо він здійснив би цю інвестицію, то це посилило б його позицію найбагатшої людини у світі, загальний статок якої перевищив би $350 млрд, відстаючи від Бернара Арно (скільки Арно заробляє за секунду), який наразі є найбагатшою людиною у світі.

Цікавий факт: Маск планує розкрити вихідний код чатбота Grok від xAI.

Тесла та SpaceX досі утримують певну кількість біткоїнів.

Учені з компанії Arkham Intelligence виявили криптовалютні гаманці, що належать компаніям SpaceX і Tesla (детальніше дивіться тут).

На даний момент Tesla утримує лише біткоїни на своїх криптовалютних гаманцях. Загальна кількість монет складає 11 509 BTC, що дорівнює $773,2 млн. Експерти вказують на наявність у компанії 68 гаманців для зберігання біткоїнів.

На балансі SpaceX зареєстровано 8290 BTC, розділені між 28 адресами, що зазвичай оцінюються у $554 млн. На підставі даних від Decrypt, минулого року SpaceX був змушений продати біткоїни на суму сотень мільйонів доларів, але деякі з цих операцій призвели до збитків для компанії.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

Ілон Маск продемонстрував роботу системи Starlink за допомогою смартфона без використання спеціального обладнання.

Компанія Neuralink вперше вжила імплант у людський мозок заявив засновник компанії Ілон Маск.

Компанії Tesla та SpaceX можуть опинитися на межі банкрутства через дії їх засновника Ілона Маска. Варто з'ясувати, що ж саме сталося.

Згідно з інформацією, опублікованою на finbold.com.