Японія змінює закони, щоб сприяти біткоїн-компаніям.

  • 20.02.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Японія змінює закони, щоб сприяти біткоїн-компаніям.

У Японії було схвалено законопроєкт щодо включення біткоїна та інших криптовалют до переліку активів, які можуть мати у власності венчурні компанії та інвестиційні фонди. Про це повідомляє CoinDesk.

Фахівці вважають, що це може сприяти збільшенню інвестицій у стартапи, що працюють з Біткоїном, надаючи потенційний поштовх економіці та інноваційній екосистемі Японії. Представлений законопроєкт є частиною дій уряду Японії, які спрямовані на підтримку розвитку технологій, зберігаючи при цьому регуляторну базу, яка ставить на перше місце захист прав користувачів.

Ініціативи уряду Японії спрямовані в першу чергу на створення нових підприємств та надання підтримки компаніям, які займаються біткоїном. Особлива увага буде приділятися середнім за розміром підприємствам і стартапам, які виступають у якості основних моторів конкурентоспроможності національної економіки.

Технологічний прогрес

Японія вважається однією з найбільш технологічно розвинених країн у світі, яка досягла "економічного дива" у 1970-х роках завдяки використанню новітніх розробок. Проте, щодо регулювання криптовалют, Японія поки що поступається своїм конкурентам, особливо Гонконгу та Сінгапуру.

Останні законодавчі ініціативи спрямовані на поліпшення ситуації в Японії та зроблення країни більш привабливою для іноземних інвесторів і вітчизняного бізнесу. Ця стратегія стає все більш актуальною, оскільки на ринку біткоїна розпочинається новий бичачий цикл.

Реформи оподаткування - це процес впровадження змін у системі оподаткування з метою покращення ефективності, справедливості і прозорості оподаткування. Реформи оподаткування можуть включати зниження або підвищення податкових ставок, розширення бази оподаткування, спрощення податкової системи та впровадження нових податків або зборів. Метою реформ оподаткування є стимулювання економічного зростання, збільшення надходжень до державного бюджету і забезпечення рівного розподілу оподаткування між громадянами та компаніями.

Японія планує впровадити нову систему оподаткування для компаній, які утримують біткоїни на своєму балансі. Політики з Ліберально-демократичної партії, яка є частиною правлячої коаліції, пропонують звільнити компанії від сплати податків на нереалізований прибуток від утримання біткоїнів та зростання капіталу. Але це стосуватиметься лише тих компаній, які є довгостроковими власниками цифрової валюти.