Ілон Маск оголосив про своє рішення придбати автомобілі Tesla за криптовалютою DOGE.

  • 15.03.2024 08:15
  • 3 хвилини читання
Ілон Маск оголосив про своє рішення придбати автомобілі Tesla за криптовалютою DOGE.

Запити від співробітників компанії та відвідувачів SpaceX стали поштовхом для розгляду Dogecoin (DOGE) як альтернативного способу оплати за автомобілі Tesla.

Голова компаній Tesla та SpaceX - Ілон Маск - заявив, що криптовалюта DOGE у майбутньому може бути прийнята як один з офіційних способів оплати для покупки електромобілів Tesla.

Маск зробив відповідну заяву під час спілкування з громадськістю на заводі Tesla в Берліні. Один з присутніх запросив мільярдера, чи можна буде купувати Tesla за допомогою Dogecoin.

"Ще скоро, я вважаю, ми зробимо це можливим", - сказав йому Ілон Маск.

Також читайте: Доджкойн повернувся у топ-10 криптовалют: на якій величині збільшилася його вартість

Маск відзначив, що з січня 2022 року DOGE можна використовувати для придбання різних товарів Tesla, крім автомобілів. Він також висловив свою підтримку альткоїну, повторивши фразу "Dogecoin to the moon".

Ілон Маск сьогодні в Giga Berlin. "Коли я зможу купити Tesla за допомогою доджкоїна?" "На деякий момент я думаю, ми маємо це дозволити." pic.twitter.com/Suk7bifuHC - Сер Додж Коін (CEO Doge офіційний) (@dogeofficialceo) 14 березня 2024 року.

Ця заява вразила настрої серед інвесторів: ціна Dogecoin раптово зросла. Мемкоїн подешевшав з $0,172 до $0,188 станом на 14 березня.

Проте незабаром курс монети почав знижуватися: на час написання новини вона торгується по $0,167, втративши за останню добу 9,3%, зазначають дані криптовалютної біржі Binance.

Цікава інформація: Визначено криптовалюти, які досягли максимального значення за останні два роки.

Маск почав підтримувати DOGE після того, як кілька співробітників Tesla Gigafactory та відвідувачів SpaceX закликали гендиректора впровадити Dogecoin як офіційний спосіб оплати. Після численних запитів, Маск врешті-решт згодився на це.

"DOGE - це криптовалюта народу, тому я підтримую її", - заявив Маск.

Нагадуємо, що спільнота Dogwifhat зібрала понад $650 тис. для розміщення мему на Сфері Лас-Вегаса, що спричинило зростання ціни на WIF на 48%. Інші мем-монети, такі як Pepe, Dogecoin і Mog, також зазнали значного зростання. Докладніше читайте у нашому матеріалі.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами.

3 альткоїни, які обіцяють 10-кратний приріст.

Що означає оновлення Ethereum Dencun і чому воно є значущим?

За даними Bloomberg, кожного дня все більше появляється мільйонерів у криптовалютному світі.

За інформацією CoinTelegraph