Інвестиційний гігант SIG інвестував 1,8 мільярда доларів у біткоїн-ETF.

  • 08.05.2024 09:16
  • 3 хвилини читання
Інвестиційний гігант SIG інвестував 1,8 мільярда доларів у біткоїн-ETF.

Міжнародна компанія Susquehanna International Group (SIG), яка спеціалізується на торгівлі, технологіях та інвестиціях, оголосила, що володіє понад $1,8 млрд у біржових фондах, пов'язаних з біткоїнами (ETF). Ця інформація була розголошена в звітності, поданій до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно з звітом, найбільші інвестиції інвестиційної компанії були зроблені у біткоїн-фонді GBTC від компанії Grayscale на суму понад $1 млрд. Документи також показали, що SIG має позиції в інших фондах, загальна вартість яких становить понад $1,8 млрд.

Повідомлення про те, що SIG володіє такими коштами у біржових біткоїн-ETF, свідчить про зростаючу тенденцію інституційного прийняття біткоїнів та інвестування в них як частини диверсифікованої інвестиційної стратегії. Експерти ринку та аналітики передбачають, що в найближчі місяці більше установ оприлюднять документи за формою 13F-HR до Комісії з цінних паперів і бірж США, де буде розкрита інформація про те, хто саме купував спотові біткоїн-біржові ETF з моменту їхнього запуску в січні цього року.

Що відомо про SIG: SIG - це коротка назва спеціалізованої галузі знань, яка досліджує та використовується у сферах інженерії та комп'ютерних наук. SIG включає в себе різні технології та методи, які використовуються для розв'язку складних задач у таких галузях, як штучний інтелект, обробка сигналів, комп'ютерний зор тощо. SIG є однією з найбільш перспективних галузей сучасної науки, її вплив на суспільство і технологічний прогрес неоцінений.

Група Susquehanna International Group, LLP (SIG) - приватна глобальна компанія з торгівлі та технологій, яка була створена шістьма підприємцями у 1987 році. Ця компанія швидко розвивалася, і вже за рік її чисельність персоналу зросла до 100 осіб, а оборот склав близько $30 млн.

Сьогодні в компанії працює понад 3000 працівників в офісах в Північній Америці, Австралії, Європі та Азії. SIG керує близько однієї з семи опціонів на акції, які торгуються у світі. Крім того, компанія є маркет-мейкером тисяч акцій Nasdaq і одним з найбільших учасників ринку опціонів у США.

Хто ще вкладав у фонди біткоїн-спотів?

За інформацією, наданою в деклараціях до SEC, другий за розміром європейський банк BNP Paribas також придбав акції біткоїн-фонду. Цей фонд належить IBIT, який управляється BlackRock. Обсяг інвестицій становив близько $40 000.