Інвестори все більше цікавляться Біткоїн-ЕТФ.

  • 29.01.2024 11:01
  • 2 хвилини читання
Інвестори все більше цікавляться Біткоїн-ЕТФ.

За одинадцяте торгове засідання після запуску спотового біткоін-ETF відбулось очевидне збільшення обсягу чистої прибутковості в розмірі 14,8 млн доларів. Це стало першим випадком таких обсягів протягом останніх п'яти торгових днів, про що свідчать даними BitMEX Research.

Цей рух вгору суперечить попереднім відтокам, які спостерігались у фонді Grayscale GBTC, зокрема, зменшення обсягу активів до $255 млн, що є найнижчим показником з 11 січня. Проте, загальний відтік залишається на рівні понад $5 млрд.

Фінансування біткоїн-ETF підвищується. Джерело: Дослідження BitMEX.

Запуск ЕТФ 11 січня сприяв зменшенню балансу BTC Грейскеєл майже на 20%, з приблизно 621 000 BTC до 506 000 BTC. Ця ситуація значно спричинила корекцію на ринку.

Лідери у сфері біржових фондів (ETF)

26 січня BlackRock IBIT виявив чистий приплив коштів у розмірі 87 млн доларів, що дозволило їх біткоїн-активам досягти 2,2 млрд доларів, тоді як Fidelity продовжив свою серію, збираючи ще 100 млн доларів чистого припливу, накопичуючи загалом 1,9 млрд доларів.

Згідно з дослідженням BitMEX Research, фонд Fidelity регулярно отримує щодня не менше $100 млн чистого припливу. В цілому, загальний чистий приплив на цих платформах склав $759,4 млн, що свідчить про позитивні настрої інвесторів щодо біткоїн-ETF.

Витік капіталу з GBTC

Відплив капіталу з біржових фондів Grayscale GBTC відбувався меншими темпами минулого тижня. Наприклад, 24 січня ця сума становила $429 млн, що на 33% менше, ніж 22 січня. Деякі спостерігачі, включаючи аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса, вважають, що цю тенденцію можна сприймати як кінець відтоку GBTC. Але вони також зауважують, що ринкова ситуація залишається невизначеною, так як значні виведення коштів поки що тривають.