Інвестори знову вкладають кошти в біткоїн-ETF.

  • 14.05.2024 15:45
  • 2 хвилини читання
Інвестори знову вкладають кошти в біткоїн-ETF.

13 травня на американському ринку спотових біржових фондів біткоїну (ETF) зафіксовано позитивний тренд - сукупний чистий приплив коштів становив $66 млн. Ці дані були надані сервісом SoSoValue.

Цей ріст відбувся в умовах змішаних сигналів на великому ринку цифрових активів. У зв'язку зі показниками щоденного чистого притоку, лідером став біткоїн-фонд Fidelity Wise Origin, який привернув $38,57 млн.

Також було зафіксовано значні впливи в біткоїн-ETF від компанії Bitwise – понад $20 млн. Цікаво, що 13 травня не було жодних поповнень або виведень коштів з біткоїн-фонду Grayscale GBTC.

Ця позитивна тенденція на ринку США різко відрізняється від відтоку, який був помічений в інших регіонах.

Протистояння за пенсійні кошти

Мануель Нордесте, віцепрезидент з цифрових активів у компанії Fidelity, повідомив, що їхня компанія розпочала співпрацю з великими пенсійними фондами та іншими інституційними інвесторами з метою інвестування коштів у біткоїни.

У боротьбі за пенсійні фонди також взяла участь компанія BlackRock, яка спеціалізується на управлінні активами. Вони проводять освітні сесії для представників про біткоїн-ETF. Недавні звіти за формою 13F показали, що великі пенсійні консультанти вже інвестували в спотові біткоїн-фонди. Проте більшість пенсійних фондів, які мають понад $4 трлн капіталу, залишаються обережними стосовно подібних інвестицій.

Хто серед інституційних інвесторів інвестував у біткоїн-ETF?

За недавньою фінансовою звітністю відомо, що один з найбільших банків у США, Wells Fargo, має позиції у різних спотових біткоїн-фондах.

Зокрема фінансова установа володіє 2245 акціями Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму в $121 000 за поточним курсом, а також 27 акціями біткоїн-ETF ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) на $1000.