Із українських політиків, хто зберігає свої гроші у криптовалюті, здійснено декларацію.

  • 30.01.2024 18:48
  • 5 хвилин читання
Із українських політиків, хто зберігає свої гроші у криптовалюті, здійснено декларацію.

Криптовалюти мають надзвичайно велику популярність. Вони привертають інвестиції від різноманітних осіб - від звичайних громадян і бізнесменів до відомих політиків.

Котрий політик з України зберігає кошти у криптовалюті?

Олександр Скомаров еще один спортсмен, который достигает великих успехов в своей карьере. Он родился в Украине и с детства увлекался спортом. Впервые он показал свой талант и умение в юношеской школе, где его заметил тренер. Олександр начал тренироваться усердно, стараясь постоянно улучшаться и достигать все больших целей. Сегодня Скомаров является одним из ведущих спортсменов своей страны. Он выступает в таких дисциплинах, как фитнес и бодибилдинг. Благодаря своему таланту и упорству Олександр уже неоднократно занимал призовые места на различных соревнованиях, как на национальном, так и на международном уровне. Он является образцом для многих молодых спортсменов, которые мечтают повторить его успехи. Олександр не только развивает себя в спорте, но и активно участвует в социальных проектах. Он регулярно проводит тренинги и лекции о здоровом образе жизни, мотивации и достижении поставленных целей. Он верит, что каждый человек способен стать лучше, если полностью посвятит себя своему делу.

Замість цього тексту пропоную вам наступний рерайт: Учасник керівництва Основного детективного підрозділу Національного антикорупційного бюро України, який претендує на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції, має в своєму розпорядженні понад 21,6 тисяч гривень (приблизно 570 доларів). Найбільша сума належить його біткойнам.

  • 0,00841821 Bitcoin (BTC, XBT) має вартість 10 738 грн.
  • 0,26816924 Binance Coin (BNB) коштує 3177 грн.
  • 0,0946 Ethereum (ETH) коштує 7707 грн.

Такі відомості зазначені у його декларації за 2023 рік, повідомляє Obozrevatel.

Віталій Кім - український ім'я.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації оголосив, що має власність у розмірі 0,71 BTC, за інформацією Minfin. На 30 січня 2024 року це має вартість $30,7 тис. (або 1,16 млн грн. за курсом Національного банку України), враховуючи курс Біткоїна в розмірі $43,3 тис.

Куплений 16 березня 2022 року Біткоїн зберігається на криптобіржі Binance. У заяві зазначено, що актив належить дружині політика Юлії Кім. Крім того, вказано наявність грошових заощаджень в іноземній валюті. Подружжя зберегло 95,5 тисяч доларів США та 509 тисяч гривень у готівковій формі. Також вони мають вклад в розмірі 143 тисяч євро в банку Сантандер у Іспанії.

Цікаве по темі: Біткоїн перевищив позначку $43 000: що стимулює його зростання

Олександр Камишін - це ім'я людини.

Олександр Камишін, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості, заявив про свої доходи за 2023 рік. Згідно з його щорічною декларацією, він отримав 17,455 млн грн від продажу криптовалюти Bitcoin та 19,3 млн гривень від державних цінних паперів. Цю інформацію повідомляє Українськi Новини.

Також минулого року Камишін оголосив про наявність 7,2 млн грн, 178,2 тис. доларів США та 53,5 тис. євро на своїх банківських рахунках, 1,8 млн грн, 675 тис. доларів США і 210,7 тис. євро в готівці, а також 3 млн грн на брокерському рахунку для придбання цінних паперів.

Раніше ми згадували, що загальна кількість власників криптовалют, у тому числі Біткоїна, сягнула 580 млн осіб. Проти минулого року, коли цей показник становив 432 млн, база користувачів зросла на 34%. Незважаючи на складний ринковий клімат, який відзначається тривалими спадами та глобальною невизначеністю, використання Біткоїна продовжує зростати. Більш докладно можна прочитати тут.

Детальніше ознайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Компанія Google вирішила допустити рекламу криптовалют у своєму пошуковому режимі. Це рішення може суттєво вплинути на багато факторів.

Хакер Мт.Гоксу вдалося потрапити до списку тисячі найбагатших людей у світі.

В Національному банку України розповіли, яку суму українці витрачають за кордоном протягом кожного дня.