Картка 8 потрапляє у судові турботи через кризу.

  • 07.03.2024 09:16
  • 2 хвилини читання
Картка 8 потрапляє у судові турботи через кризу.

Після значного зниження котирувань Hut 8 на біржі Nasdaq власники звичайних акцій подали численні позови проти керівництва компанії, звинувачуючи його у коротких продажах. Про це повідомляє Cointelegraph.

Падіння цін акцій компанії Hut 8, спричинене звітом компанії J Capital про ймовірний демпінг інсайдерських акцій, стало причиною того, що 19 січня вартість акцій знизилася на 23% – з $7,12 до $2,16. Представники Hut 8 негайно відкинули обвинувачення, пояснивши їх як дезінформацію та нерозуміння діяльності компанії.

На фоні цих турбот головний виконавчий директор Hut 8 Хайме Левертон подав у відставку, і його місце зайняв Ашер Генот. Однак загальна ситуація майнера на ринку почала коливатися, і до халвінгу залишалося дуже мало часу, щоб виправити цю ситуацію.

Справи в судах

Юридичні компанії об'єдналися, щоб захищати інтереси постраждалих інвесторів і закликати акціонерів, які придбали акції з 9 листопада 2023 року по 18 січня 2024 року, приєднатися до пошуку компенсації. Обвинувачення проти Hut 8 та його керівництва включають порушення федерального законодавства про цінні папери, зокрема, маніпулювання фінансовою інформацією.

Деякі позови націлені на відшкодування індивідуальних збитків, тоді як інші ставлять за мету колективну компенсацію для всіх акціонерів у певні терміни, при цьому можлива сплата непередбачуваних витрат для участі. Останній термін для акціонерів, які бажають стати головними позивачами, - 8 квітня 2024 року.

Інвестиції в Hut 8

Незважаючи на кризу, Hut 8 інвестує у розширення своєї діяльності і розпочав будівництво дата-центру в Калберсоні, Техас. Планується, що новий об'єкт матиме хешрейт 3,6 EH/s, а витрати на цей проект оцінюються у $275 000.