Керівництво компанії Grayscale було змінено.

  • 21.05.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
Керівництво компанії Grayscale було змінено.

Міхаель Зонненшайн покинув посаду генерального директора інвестиційної компанії Grayscale 20 травня. На його місце було призначено Пітера Мінцберга, який очолить фірму з 15 серпня. Про це інформується у прес-релізі компанії.

Компанія Grayscale Investment повідомила про те, що з 15 серпня 2024 року Пітер Мінцберг займе посаду головного виконавчого директора. Водночас він також приєднається до ради директорів Grayscale, замінивши на цій посаді Міхаеля Зонненшайна, який вирішив піти у відставку. Фінансовий директор Grayscale Едвард МакГі тимчасово буде відповідати за керівництво компанією до приходу нового головного виконавчого директора.

Баррі Сілберт, засновник та виконавчий директор компанії Digital Currency Group (DCG), висловив свою вдячність Зоненшайну за його внесок у розвиток компанії.

Міхаель приєднався до Grayscale у 2014 році і став генеральним директором у 2021 році. Під його керівництвом обсяг активів, якими управляє компанія, зріс з $60 млн до понад $30 млрд. Також під його керівництвом Grayscale виграла судовий процес із Комісією з цінних паперів і бірж, що дозволило компанії ввести перший спотовий біткоїн-ETF на NYSE Arca поруч із провідними гравцями у традиційних фінансах. Тож ми бажаємо йому всього кращого», – підкреслив Сілберт.

Що важливо знати про Пітера Мінцберга

Пітер Мінцберг має понад двадцятирічний досвід роботи у провідних світових компаніях з управління активами. Він має підтверджений досвід роботи на вищому рівні керівництва, де він розробляв і впроваджував стратегії зростання.

Мінцберг приєднався до Grayscale з Goldman Sachs, де він зараз працює глобальним керівником стратегії управління активами та капіталом. До цього він займав керівні посади в галузі стратегії, злиттів і поглинань, а також роботи з інвесторами в компаніях, таких як BlackRock, OppenheimerFunds та Invesco.

Мінцберг має широкі знання в різноманітних типах клієнтів і класах активів. Він розпочав свою кар'єру в компанії McKinsey & Co, спеціалізуючись на фінансових послугах та технологічному секторі.

Плани Grayscale - це стратегії, які використовуються в інвестиційної компанії Grayscale для досягнення своїх цілей.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку ETF компанія Grayscale, яка на даний момент керує біржовим біткоїн-фондом GBTC з комісією у розмірі 1,5%, планує у майбутньому випустити додаткову версію продукту під назвою Bitcoin Mini Trust (BTC Trust), з комісією не більше 0,15%. Після запуску паї BTC Trust будуть автоматично розподілені між власниками паїв GBTC.