Керівник компанії OpenSea оголосив про свою готовність продати платформу.

  • 29.01.2024 11:33
  • 3 хвилини читання
Керівник компанії OpenSea оголосив про свою готовність продати платформу.

Головний виконавчий директор OpenSea заявив, що компанія готова до укладання угод, зокрема щодо придбання.

За інформацією Crypto News, Девін Фінцер, генеральний директор торгової платформи OpenSea, висловився про ситуацію на платформі. Він заявив, що компанія відкрита для можливого поглинання, оскільки прагне повернути втрачену частку ринку та відновити своє лідерство. Проте, Фінцер не уточнив, чи є зацікавлені покупці для сервісу.

Девін зазначає, що після занепаду криптовалютного ринку і ринку невзаємозамінних токенів (NFT) у 2022 році оцінка бізнесу OpenSea значно знизилася і значно відстала від попередньої позначки на рівні $13,3 млрд. Співзасновник платформи повідомив:

"Ми ставимося до цього питання об’єктивно. Якщо з'явиться відповідний партнер або покупець, ми обов'язково розглянемо можливість такої співпраці".

Перед тим, як OpenSea втратила лідерство на ринку NFT, вона займала близько 90% частки. В результаті, місячний обсяг торгів платформи скоротився на 96% і становив $171 мільйон, згідно з даними Dune Analytics. Це на 96% менше, ніж у січні 2022 року.

Конкурентний сервіс Blur випередив свого суперника і став лідером у своєму секторі. Незважаючи на те, що щоденний обсяг торгів на Blur приблизно вп'ятеро більший, ніж на OpenSea ($18 млн), у останнього все одно більше користувачів.

Фінцер заявляє, що він не хвилюється про домінування Blur на ринку. Він стверджує, що компанія OpenSea фокусується на створенні бренду, що гарантує безпеку користувачів шляхом видалення шахрайських або проблемних колекцій.

У той же час OpenSea продовжує боротися з відхідом інвесторів. У грудні минулого року один з найбільших інвесторів компанії зменшив вартість своєї частки на 90%, до $13 млн. Однак здається, що венчурні капіталісти, що підтримали успіх OpenSea, все ще готові вкладати кошти в компанію.

Раніше ми повідомляли, що Coinbase впровадила можливість створення NFT за допомогою ШІ.

Можливо, вас цікавитиме це:

  • Що означають NFT містері-бокси та як отримати доступ до них?
  • Як створити та заробляти на продажу токенів у NFT-маркетплейсі?
  • Місце знаходження NFT: куди та з якими метою токени надсилаються на останню поклонку