Керівник компанії Tether заявив, що компанії з Волл-Стріт будуть зберігати біткоїни на своїх балансах.

  • 28.02.2024 13:30
  • 3 хвилини читання
Керівник компанії Tether заявив, що компанії з Волл-Стріт будуть зберігати біткоїни на своїх балансах.

Генеральний директор Tether передбачив зростання інвестицій з Волл-стріт в біткоїн-ETF.

Паоло Ардоіно, генеральний директор компанії Tether, заявив, що все більше керівників фондів зацікавлені у додаванні біткоїнів до своїх портфелів, повідомляє The Block.

Паоло Ардуіно передбачає, що Біткоїн все більше і більше інтегруватиметься в традиційні фінанси: хедж-фонди, пенсійні фонди та корпорації.

Ардуіно, який є технічним директором Bitfinex, виступив у вівторок на онлайн-заході, організованому біржею разом з генеральним директором Blockstream Адамом Беком. Під час прямої трансляції Ардуіно зазначив, що, на його думку, зростає кількість керівників, які готові виділити для вкладень у цифрове золото до 5% від активів.

Підприємства будуть зберігати біткоїни на своїх балансах, оскільки біткоїн-ETF офіційно стали легітимними. За нашою інформацією, наразі лише декілька компаній володіють біткоїнами, серед яких Tesla Inc. і MicroStrategy Inc.

Зараз кожна компанія може додати трохи Біткоїна на свій баланс, і я вважаю, що з часом ця тенденція буде зростати", - заявив Ардуіно, вказавши на політичні нестабільності як потенційну причину цього.

У США законодавці працюють над законопроєктами щодо створення правової бази для криптовалют і стейблкоїнів, проте ці закони ще не були підписані президентом Джо Байденом. Голова Комісії з цінних паперів і бірж США, Гері Генслер, класифікував Біткоїн як товар, виділивши його від інших криптовалют, які він вважає цінними паперами, підпадаючи під відповідні закони.

На сьогоднішній день ціна Біткоїна досягла $59 000, що є рекордним показником у порівнянні з листопадом 2021 року. Більшість експертів вважають, що це зумовлено великим обсягом торгів спотових біткоїн-ETF.

Генеральний директор Tether висловив припущення, що наглядовим органам доведеться поспішати з прийняттям регулювання цифрових активів і аналізувати досвід Сальвадору, який легалізував Біткоїн.

Це може бути цікаво для вас:

  • Біткоїн очікується досягнути рівня у $63 000 у березні, як передбачає велика біржа.
  • Які великі компанії вкладають кошти у Біткоїн?
  • Як звичайні інвестори обіграли Волл-Стріт