Керівник Tether стверджує, що всі підприємства повинні інвестувати у BTC.

  • 28.02.2024 15:16
  • 3 хвилини читання
Керівник Tether стверджує, що всі підприємства повинні інвестувати у BTC.

Скоро більшість управляючих фондів розумітимуть потенціал біткоїна і все частіше включатимуть цей актив у свої інвестиційні портфелі. Про це повідомив генеральний директор компанії Tether Паоло Ардоїно, повідомляє Coinotag.

На думку нього, історичне рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про схвалення спотових біткоїн-фондів зробило біткоїн достатньо зручним для досвідчених інвесторів.

Ардоїно вважує, що керуючі фондами стануть наступною групою, яка визнає потенціал біткоїна. Ці сподівання ґрунтуються на схваленні біткоїн-фондів у США. ETF не лише розширили доступність біткоїна на традиційних інвестиційних ринках, а й набули легітимності завдяки схваленню регулюючими органами.

Як вказав Ардоїно, управляючі фондами можуть інвестувати до 20% своїх активів у біткоїн. Це зміщення свідчить про тенденцію до того, що головний цифровий актив стає невід'ємною частиною диверсифікованих інвестиційних стратегій багатьох фірм.

Голова компанії Tether заявив, що публічні корпорації, такі як Tesla та MicroStrategy, додали біткоїн до своїх інвестиційних портфелів. Він сподівається, що поява біткоїн-ETF (фонду, що торгується на біржі) сприятиме зростанню цієї тенденції, і більше компаній буде слідувати їхньому прикладу, особливо в періоди політичної нестабільності.

Інвестиційна стратегія компанії Tether

Tether оголосила про свій намір регулярно інвестувати в біткоїн. Для цього вона почала конвертувати свої резерви стейблкоїнів в BTC і уникати державних облігацій США. Першу покупку біткоїна Tether здійснила у вересні 2022 року, придбавши 33 980 BTC. З того часу компанія регулярно купує біткоїни кожен квартал. Друга найбільша покупка відбулася у березні 2023 року - 15,915 BTC. Остання покупка на суму 8888 BTC відбулася наприкінці четвертого кварталу 2023 року. За останнім аудиторським звітом, емітент USDT має в своєму портфелі біткоїни на суму $2,8 млрд.

Хто ще придбаває біткоїни?

Окрім Tether, популярна соціальна медіаплатформа Reddit також вирішила інвестувати в біткоїн. Це рішення свідчить про впевненість Reddit у довгостроковому потенціалі цього головного цифрового активу.

Мікростратегія регулярно покупає біткоїни. Останній раз вони купили 3000 BTC на суму $155 млн. Таким чином, запаси біткоїнів у компанії досягли 193 000 монет.