Кеті Вуд пояснила причини різкого зростання курсу Біткоїна у березні.

  • 04.04.2024 15:46
  • 3 хвилини читання
Кеті Вуд пояснила причини різкого зростання курсу Біткоїна у березні.

Кеті Вуд, відомий аналітик і засновник інвестиційної компанії ARK Invest, визначила фактори, які, на її думку, стали важливими для швидкого зростання Біткоїна у минулому місяці.

Під час інтерв'ю для CNBC 3 квітня 2024 року голова ARK Invest Кеті Вуд висловила свою думку щодо причин активного зростання Біткоїна у березні. Вона вказала, що це пов'язано з попитом суспільства на захист від девальвації фіатних валют та забезпеченням безпеки.

Керівниця ARK Invest також відзначила, що за останні місяці багато фіатних валют значно втратили вартість, девальвуючись не менше, ніж на 50% в порівнянні з американським доларом.

За думкою Кеті Вуд, така ситуація виникла не через ринкові фактори, а через агресивне втручання держави. Це призвело до невизначеності серед простих людей, які хочуть захистити свої заощадження, і тому часто використовують криптовалюти, зауважує експерт.

Крім цього, Вуд зазначила появу спотових ETF у США як важливий чинник зростання Біткоїна, але відзначила, що це не єдиний привід. Цікаво, що за останню добу всі 11 спотових ETF зібрали усього $40,3 мільярда.

Витік відбувся лише з фондів ARKB і GBTC, звідки інвестори вивели приблизно $170 мільярдів. З іншого боку, ETF від BlackRock продовжує успішно привертати кошти користувачів, отримавши трохи більше, ніж $150 мільярдів за останню добу.

Що стосується руху ціни Bitcoin, за останню добу актив втратив лише 0,34%. В даний момент криптовалюта торгується приблизно на рівні $66 179. Капіталізація BTC оцінюється в $1,3 трлн. Обсяги торгів зменшилися на 32% і складають $29,99 млрд.

Незважаючи на локальну корекцію ціни цифрового золота, багато експертів у сфері позитивно оцінюють перспективи BTC у короткостроковому плані. Фахівці вказують на активізацію великих інвесторів останнім часом. Видно, що вони вирішили скористатися корекцією і відкрити додаткові позиції на купівлю за більш вигідними цінами.

Раніше ми розповідали, що засновник компанії Eight Міхаель ван де Поппе передбачає зростання ціни Біткоїна цього тижня.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Біткоїн замінить золото в умовах банківської кризи в США — заявила Кеті Вуд.
  • Кеті Вуд з Ark Invest назвала ключові причини для продажу акцій Coinbase.
  • Генеральна директорка ARK Invest Кеті Вуд виявила свій власний капітал.