Кеті Вуд продала акції Coinbase за сумою в 31 мільйон доларів: причини

  • 16.02.2024 15:00
  • 4 хвилини читання
Кеті Вуд продала акції Coinbase за сумою в 31 мільйон доларів: причини

15 лютого компанія Арк Інвест, яку представляє Кеті Вуд, продала в загальній складності 162 762 акції Coinbase на суму приблизно 31 мільйон доларів. Ці дані були надані CoinGape.

Лідер у сфері інвестиційних фондів ARK Invest вперше з січня 2024 року вирішив продати частину акцій, пов'язаних з криптовалютою. Цей крок є зміною їх стратегії інвестування, зважаючи на значний обсяг активів цього типу, які були накопичені раніше.

Фонд ARK Innovation ETF (ARKK) продав 146 807 акцій компанії Coinbase, тоді як Ark Fintech Innovation ETF (ARKF) продав 15 995 акцій. У той же час, фонд ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) вирішив залишити свої акції компанії COIN.

Це трапилося, коли ціни на акції Coinbase Global досягли місцевого піку 2024 року та стабілізувалися на рівні $160,8. Всього виручка від продажу COIN склала приблизно $34 млн.

Того дня було також продано 119 000 акцій Robinhood. Вартість однієї акції становила $13,38, що забезпечило компанії набуттям близько $1,5 млн. Цей крок суперечить попередньому придбанню акцій Robinhood компанією ARK і підкреслює їхню стратегію перегляду портфелю та бажання досягти балансу в інвестиціях.

Врешті-решт ARK Invest вирішила продати акції компаній Coinbase та Robinhood, не зважаючи на позитивні показники їхньої діяльності. Адже перед публікацією звіту про прибутки за 4 квартал, вартість акцій COIN зросла на 19%. Також стало відомо, що Robinhood збільшив свої доходи на 10%.

Ark займається продажем акцій компаній Alphabet та NVIDIA.

Фонд ARK Autonomous Technology & Robotics ETF (ARKQ) вирішив продати свої акції материнської компанії Google, Alphabet, а також акції компанії NVIDIA. Конкретно, було продано 12 146 акцій Google (GOOG) і 2 707 акцій NVIDIA (NVDA). Зауважимо, що фонд ARKQ також відчужив 1 969 акцій NVIDIA в четвер після операції ARKQ з продажу 10 601 акцій NVIDIA Corp в обмін на 32 629 акцій Qualcomm, яка відбулася в середу.

На 15 лютого 2024 року у портфелях фонду знаходяться акції компаній Tesla Inc, Crowdstrike Holdings Inc, Pinterest Inc. Важливо зазначити, що на цей момент інвестиції в Coinbase все ще складають 9,5%.

Наша компанія ARK 21Shares (ARKB) збільшила свої запаси Біткоїна, купивши додаткові 1 960 монет. Ця операція збільшила загальний обсяг біткоїнів у нашому фонді до 24 925 BTC, що має приблизну вартість $1,3 млрд. Цим ми підтверджуємо наше міцне переконання в інвестиціях у криптовалюту і віру в перспективи цього провідного активу.

Раніше Кеті Вуд заявила, що Біткоїн замінить золото під час банківської кризи в США.

Вам це може стати цікавим.

  • Роберт Кійосакі попередив інвесторів про наближення банківської кризи.
  • Експерти Волл-Стріт розглядають перспективи акцій Tesla до 2024 року.
  • Огляд акцій Варрена Баффета, які можуть зробити вас мільйонером