Кілька днів тому аналітик Rekt Capital заявив, що Біткоїн рухається в небезпечну зону.

  • 19.03.2024 14:01
  • 4 хвилини читання
Кілька днів тому аналітик Rekt Capital заявив, що Біткоїн рухається в небезпечну зону.

Історично, передісторія біткоїна тривала кілька тижнів, і можливе, що такий рух може повторитися протягом наступного тижня.

Експерти вважають, що біткоїн знаходиться на межі "небезпечної зони" - періоду, коли його ціна історично падає перед халвінгом.

Через 2 дні Біткоїн офіційно увійде в "небезпечну зону", де почалися історичні ретрейди перед халвінгом, ─ повідомив криптоаналітик Rekt Capital у своєму пості від 17 березня.

Згідно із дослідженням від Rekt Capital, у минулому ціна Біткоїна знижувалася протягом 14-28 днів перед подією скорочення нагороди вдвічі. У 2016 році ціна головної криптовалюти впала на 40%, а у 2020 році — на 20%.

У січні компанія Rekt Capital прогнозувала, що "ралі перед зменшенням нагороди за блок" відбудеться близько за 60 днів до самої події, а потім наступить "відкат" приблизно за один-три тижні до зменшення нагороди за блок.

Прогноз справдився, оскільки в середині лютого почалось різке зростання курсу Біткоіна, а в березні актив подолав історичний максимум попереднього циклу - $68 990. Це стало першим разом, коли Біткоін досягнув такого рівня до халвінга.

За даними CoinMarketCap, наступний халвінг Bitcoin прогнозується через менше, ніж 32 дні, 20 квітня. Проте ціна криптовалюти вже знизилася на 14% з історичного максимуму 14 березня в $73 835 до поточного рівня в $63 322.

Керівники компаній Crypto.com та Binance впевнені у подальшому зростанні ціни Біткоїна.

Головний керівник Binance Річард Тенг заявив 17 березня під час заходу в Бангкоку, що на його думку, Біткоїн продовжить побивати рекорди і до кінця року перетне позначку в $80 000, повідомляє Bloomberg.

Тенг стверджує, що Біткоїн "лише починає", і вказує на великі інвестиції інституційних інвесторів у криптовалюту через нові американські біржові фонди (ETF), під управлінням яких, за даними Dune Analytics, перебуває $57 мільярдів.

Керівник Binance заявив, що, за його передбаченнями, Біткоїн може перевищити позначку у $80 000 при умові скорочення пропозиції та збільшення попиту, проте на шляху до цієї мети відбудуться коливання цін.

Кріс Маршалек, співзасновник та генеральний директор компанії Crypto.com, заявив в інтерв’ю CNBC 15 березня, що останнє падіння ціни Біткоїна було позитивним кроком, який допоміг позбавитися частини накопиченого кредитного плеча.

На його думку, Біткоїн перебуває на етапі, який востаннє спостерігали наприкінці 2020 і на початку 2021 року, коли цифровий актив зроск до більш ніж $60 000 з менш ніж $20 000 всього за три місяці. Маршалек вважає, що поточна волатильність насправді досить низька порівняно з тим, що ми бачили в попередніх циклах.

Керівник компанії Crypto.com передбачає стійке зростання ціни Біткоїна, оскільки це актив, який варто утримувати протягом десятиліть, а не лише днів або тижнів.

Уранці 19 березня курс першої криптовалюти впав з $68 200 до $64 000. Монета за добу подешевшала на 5,45%. Причину цього зниження можна знайти в нашому матеріалі.

Можливо, вас зацікавить це:

  • Як змінювалася ціна Біткоїна за місяць до халвінгу в історичному контексті
  • 5 кроків половинування Біткоїна
  • Як підготуватися до подвоєння Біткоїна у 2024 році